Trnavské rybníky
reklama

Prečo sa stierky z mikrocementu stávajú populárne?

AKTUALITY - Firmy | 25.4.2024, 10.35, reklamný článok

Mimoriadne populárna povrchová dekoratívna úprava, ktorej nerobí problém spolupráca so všetkými povrchmi. Aj takto nejako by sme mohli definovať mikrocementové stierky.

Prečo sa stierky z mikrocementu stávajú populárne?

Ilustračné foto: Viktoriia / stock.adobe.com


Mikrocement bol navrhnutý s tým, aby dokázal pracovať so všetkými typmi povrchov, vrátane tých luxusných. Prináša sofistikovanosť a výnimočnosť vďaka kontinuálnemu povrchu.

 

Pripravte sa na exkluzívny dekoračný štýl bez zbytočných spojov a ľahkou údržbou povrchu. 

 


Kde využijete stierky z mikrocementu?

Aplikovať ho môžete na množstvo horizontálnych a vertikálnych povrchov. Stierky z mikrocementu sú využiteľné pri stenách, schodoch, podlahách, bazénoch, nábytku, ale aj na strope.

 

Nejde len o rekonštrukciu domov a bytov, čoraz viac sa využíva aj na zatraktívnenie priemyselných a športových hál, obchodných centier, reštaurácií a obchodov.

 

Známy je svojou rovnováhou medzi pružnosťou a tvrdosťou, medzi základné výhody patrí aj už spomenutý kontinuálny povrch bez trhlín a škár.

 

Dokonca sa stretávame aj s exteriérovým mikrocementom, kde sa využije jeho nepretržitý povlak. Nebojte sa ho naniesť napríklad na fasády a steny budov, nádvoria obytných domov alebo terasové podlahy.

 


Ochrana, ale aj zaujímavý dizajnový prvok

Estetická krása môže byť dosiahnutá aj v spojení s odolnosťou voči škrabancom a nárazom. Tento dokonalý dekoratívny povlak vám vydrží na neobmedzený čas.

 

Medzi pozitívne vlastnosti smerom k dlhodobému udržaniu si čo najlepšieho stavu patrí aj schopnosť neskrúcať sa. Dokonca ho považujeme aj za protišmykový povrch.

 

V ústraní neostáva ani jeho estetická stránka, ktorá ide ruka v ruke s rôznorodosťou farieb. Mimrocementové stierky, napríklad aj tie od Modernestavebniny.sk, môžete miešať s farebnými pigmentmi. Vy tak môžete farbiť aj obkladať povrch naraz.

 

Či už túto stierku využijete v kuchyni, na schodoch, v bazénoch, v exteriéru, pri podlahách alebo stenách, určite neostanete sklamaní.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
Kúpele Smrdáky
reklama