Futbal, 7. liga: Červeník vo Zvončíne remizoval, Cífer vyhral bez boja

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 28.4.2024, 19.10, prispievatelia

Siladice stiahli stratu na Červeník na jediný bod, Cífer stráca dva.

K vysokému víťazstvu Bučian nad Drahovcami prispel gólom aj Ivan Cíferský. Foto: Ján Král

Futbalisti Cífera si mohli spraviť v nedeľu voľno, Maduničania avizovali, že na zápas neprídu. Cífer tak vyhral kontumačne 3:0.

Červeník vo Zvončíne nevyhral, ale prvé miesto v tabuľke si napriek bezgólovej remíze udržal.

Druhé Siladice celkom jednoznačne zdolali Ružindol a na Červeník už strácajú len jediný bod. Opäť raz mal svoj deň strelec Michal Babic, ktorý poslal do siete Ružindola tri góly, z toho jeden z pokutového kopu. V súčasnosti najlepší strelec ligy má na svojom konte už 26 gólov. Hostia sa k svojmu jedinému gólu dostali až v závere zápasu, do listiny strelcov sa zapísal Huraj.

Nezaváhalo ani Veľké Orvište, ktoré hostilo Kátlovce. Hostia sa síce ujali vedenia gólom Slivu už v 13. minúte, domáci ešte do polčasu odpovedali dvoma gólmi z kopačiek Veľkého a Zelenaya, V druhom polčase pridal tretí Daniš.

Aj v zápase Bučany – Drahovce išli do vedenia hostia, o ich gól sa postaral už v 9. minúte Vančo. Víťazstvo si udržali celý prvý polčas, v druhom prišla strelecká smršť domácich. Dva góly strelil Braniša, ďalšie dva Sedlák, po jednom Cíferský a Nemček.

Hostia už len v závere skorigovali Rusnáčikom na konečných 6.2.

Majcichov zdolal Krakovany 2:1, dva góly domácich strieľal Ondriš, za hostí skóroval Matej Pažík. Krakovaný dohrávali posledných 10. minút bez vylúčeného Aleša Orviského.

7. liga – 19. kolo:

Cífer – Madunice 3:0 kontumačne

Zvončín – Červeník 0:0

ZVONČÍN: Strmenský – Vyskoč, Lošonský, Mihalovic, Brečka, Ševčík, Blejštil, Hmam, Zelenský, Glasa, Lukáč (Macho, Jurovatý)

ČERVENÍK: Krajčovič – Nemec, Gábriš, Krigovský, Nemček, Uhrík, Žemla, Reho, Kubička, Táčovský, Martinkovič (Ješko, Štefunko, Blaško)

Majcichov – Krakovany 2:1 (1:0)

Góly: 35. a 80. Ondriš (druhý z pen) – 60. M. Pažík

ČK: 80. Orviský (Krakovany)

MAJCICHOV: Hegyi – Neštický, Zubčák, Morvay, Gergely, Tančok, Kalivoda, Ondriš, Koricina, Gerši, Jasovský (Chynoradský, Štrbo, Škultéty)

KRAKOVANY: Mihálik – Potrok, Michálek, Rechtorík, Holán, Orviský, Ďuračka, Šurin, Macháč, Š. Pažík, M. Pažík (Franko, Straka)

Bučany – Drahovce 6:2 (0:1)

Góly: 51. a 89. Braniša, 71. Cíferský, 72. a 88. Sedlák, 75. Nemček – 9. Vančo, 86. Rusnáčik

BUČANY: Polóny – Gottwald, Balun, Cíferský, Fančovič, Orolín, Habes, Zázik, Nemček, Braniša, Sedlák (Jančovič)

DRAHOVCE: Paulovič – Németh, Zajac, Tomaga, Vančo, Cesnek, Babečka, Vančo, Onder, Jánošík, Nitka (Hargaš, Rusnáčik, Hrošek, Dzuro)

Siladice – Ružindol 5:1 (1:0)

Góly: 19., 50. a 62. Babic (prvý z pen.), 70. Bališ, 80. Dvorský – 88. Huraj

SILADICE: Dúcky – Vido, Raus, Mesároš, Bališ, Dvorský, Sekereš, Kadlec, Hecht, Lančarič, Babic (Trnovec, Repka, Broš, Fančo)

RUŽINDOL: Uhlár – Ilavský, Penyak, Tomašovič, Tomovič, Minarovič, Grígel, Ostrý, Backa, Huraj, Klenkovič (Palkovič, Turoň, Podolinčiak, Adamčík)

Bohdanovce - Horné Orešany 2:0 (1:0)

Góly: 20. Mackovčín, 61. Ocelka

BOHDANOVCE: Kopúnek – Braniša, Faga, Palšovič, Zajíček, Skukálek, Židek, Sanny, Daniš, Mackovčín, Ocelka (Brestovanský, Brna, Vyskoč)

HORNÉ OREŠANY: Pekarovič – Malý, Peško, Ostrovský, Nascimento, Šulc, Blažo, Da Silva, Gonos, Brestovanský, Gomes