Trnavské rybníky
reklama

Raper a spartakovec na jednom pódiu: Na Fajront prídu Tono S a Michal Ďuriš

AKTUALITY - Trnava | 3.5.2024, 17.01, prispievatelia

Kultúra a šport si po mesiaci opäť dajú stretnutie v Malom Berlíne.

Raper a spartakovec na jednom pódiu: Na Fajront prídu Tono S a Michal Ďuriš

Michal Ďuriš a Tono S budú hosťami Fajrontu. Foto - zdroj: Malý Berlín

Cukrovar
reklama

 

Prvý májový pondelok sa v kultúrnom centre Malý Berlín na Štefánikovej 4 bude niesť v znamení zábavy. Talk show Fajront prvýkrát privíta dvojicu hostí, z ktorých ani jeden nie je rodákom z Trnavy.

 

Napriek tomu majú obaja k Trnave vzťah a Trnavčania patria k ich najväčším fanúšikom.

 

Pre Michala Ďuriša, útočníka Spartaka Trnava, to nebude úplne prvé stretnutie s Fajrontom. „Dvakrát som ho už navštívil ako divák a užil som si to. Teraz budem na druhej strane, uvidím, čo si na mňa tvorcovia pripravili. Netuším, aké budú otázky, ale už teraz sa na to teším,“ prezradil bývalý futbalový reprezentant Slovenska. 

Munipolis
reklama

 

Okrem otázok ho čaká aj niekoľko úloh, jednou z nich bude aj prednes textov druhého hosťa. „Rapovať alebo recitovať? Ani v jednom nie som dobrý,“ hovorí so smiechom futbalista.

 

Do publika sa chystá aj Michalova manželka a deti, ktorí ho prídu podporiť až z Cypru, kde momentálne žijú. „Neprezradil som im však dopredu vôbec nič. Vedia len, že prídu na môj otvorený rozhovor,“ objasňuje Michal.

 

Dodáva, že na Fajront príde aj niekoľko jeho spoluhráčov, očakávať tak môžeme aj interakciu publika s pódiom.

 

Svet kultúry bude tentoraz reprezentovať raper Tono S. Pozvanie na talk show Malého Berlína ho zaskočilo.

 

„Musím sa priznať, že Fajront som doteraz nepoznal a keď som dostal pozvanie, tak som nevedel do čoho idem. Pán Janočko, ktorý ma oslovil, bol veľmi milý a bol tak presvedčivý, že som mu nevedel povedať nie,“ vraví Tono S celým menom Anton Suchota. Dodáva, že účasť berie aj ako vystúpenie zo svojej komfortnej zóny. 

 

Raper, ktorý v Trnave študoval na vysokej škole, má blízko aj k športu. Práve futbal považuje za dôležitú súčasť jeho života. 

 

„Hral som od desiatich rokov, vystriedal som viaceré mládežnícke kategórie. Po dekáde hrania som kopačky zavesil na klinec.“

 

Prípadný športový kvíz či iná úloha ho teda nezaskočia, aktuálne dianie na trávnikoch však nie je jeho parketa.

 

„Momentálne už futbal príliš nesledujem, tým pádom som Miša Ďuriša až do tohto pozvania nepoznal. Som naňho zvedavý,“ dodáva hosť Fajrontu, ktorý zatiaľ netuší, že si v rozhlasovej hre na záver zahrá aj jednu známu slovenskú legendu a jeho texty prejdú špeciálnou úpravou.

 

Talk show Fajront ponúkne už tradične uvoľnené rozhovory a veľa zábavy. Kultúrne centrum Malý Berlín, sídliace na adrese Štefánikova 4 v Trnave, sa teší na divákov už v pondelok 6. mája od 19:00.

 

Lístky sa dajú kúpiť za predpredajovú cenu 5 € na webovej stránke centra alebo v deň podujatia za 8 € na stránke Malého Berlína alebo na mieste.

 

Podujatie z verejných zdrojov podporili Mesto Trnava a Fond na podporu umenia. Mediálni partneri:  trnavskyhlas.sk, Takurcitee.sk, trnava-live.sk, Trnavské rádio, Trnavsko.

 

(TS)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama