Bestrent Cup: Šúrovce prešli cez Bučany do finále

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 8.5.2024, 20.00, Ján Král

Šúrovčania si zahrajú finále oblastnej pohárovej súťaže prvýkrát v histórii.

Šúrovská futbalová radosť. Archívne foto: Ján Král

Vo finále Bestrent Cup-u si zahrajú okrem Červeníka aj Šúrovce. Rozhodol o tom druhý semifinálový duel oblastnej pohárovej súťaže, v ktorom v stredu vyhrali Šúrovce nad Bučanmi 2:1.

OŠK sa ujal vedenia v 15. minúte, keď si vlastný gól strelil hosťujúci Cíferský.  V 36. minúte pridal druhý gól Gábor.

Hostia krátko pred odchodom do kabín skórovali, keď korigoval Braniša, vyrovnať však už nedokázali.

Finále Bestrent Cup-u je na programe  v piatok 24. mája o 17:30 v City Arene – Štadióne Antona Malatinského v Trnave.