Trnavské rybníky
reklama

Synagóga Café: Kúzelné leto plné lahôdok, skvelá káva a osviežujúce nápoje

AKTUALITY - Trnava | 14.5.2024, 10.51, reklamný článok

Trnavská Synagóga Café, kaviareň kombinujúca históriu a súčasnosť, pripravuje na nadchádzajúce letné mesiace špeciálne letné menu. Pripravte sa na osviežujúce nápoje a exotické chute, ktoré vás dostanú do letnej nálady. Nechajte sa uniesť do atmosféry Synagóga Café, kde história a chuťové potešenie splynú do jedinečného zážitku.

Synagóga Café: Kúzelné leto plné lahôdok, skvelá káva a osviežujúce nápoje

 

Čaro letného menu

Leto prináša do Synagóga Café nové chute a zážitky. Nechajte sa hýčkať pestrou paletou nápojov, ktoré sú pripravené priniesť osvieženie v horúcich letných dňoch. Čo môžete očakávať?

 


Osviežujúce nápoje

Na čele ponuky nájdete osviežujúce Cold brew a Batch filter kávy. Sú to dokonalé voľby pre tých, ktorí chcú získať energiu a zároveň si dopriať príjemný chladivý nápoj z výberovej a kvalitnej kávy.

 

Pre všetkých, čo majú radi pôžitok z kávy.

 


Ak potrebujete zahnať smäd, vyskúšajte jedinečný Matcha Tonic, ktorý kombinuje lahodnú matchu s osviežujúcim tonikom, ideálny nápoj na oživenie vašich chuťových pohárikov.


A pre tých, ktorí si radi doprajú osviežujúcu limonádu, Synagóga Café ponúka výber z rôznych ovocných kombinácií ako Žltý melón s uhorkou, Egreš s aróniou alebo Marhuľu s mätou. Každá z týchto limonád je zárukou lahodného osvieženia.


Ľadový čaj je ďalšou skvelou voľbou pre letné dni. Zvoľte Čerešňový kvet, Jasmín s limetkou alebo Maracuju s citrónom a doprajte si chuť tropického leta.

 

Osviežujúce!


Spritz pre všetkých

Synagóga Café má vo svojej ponuke aj široký výber alko i nealko miešaných drinkov. Každý si nájde svoj obľúbený nápoj, či už sú to tradičné varianty ako Bitter Spritz alebo Aperol Spritz, prípadne exotickejšie Hugo Magic Peach.


Cherry Spritz a Hugo Magic Peach alko sú skvelými voľbami pre tých, ktorí chcú trochu viac osvieženia s príjemným alkoholickým základom.


A ak patríte k fanúšikom ginu, rozhodne neváhajte vyskúšať Cherry Gin Tonic, ktorý vám prinesie chuť sladkých čerešní s osviežujúcim tonikom a jemne pikantnou príchuťou amarenky.

 

V Synagóga Café si dáte aj skvelé raňajky.


Príďte si vychutnať leto v Synagóga Café!

Synagóga Café je miestom, kde sa stretáva história s moderným štýlom a kde sa zrodil jedinečný priestor pre kultúru, kávu a gastronómiu. Nechajte sa unášať atmosférou tohto magického miesta na Haulíkovej 3 v Trnave.

 

Interiér v kaviarni je nezameniteľný.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama
Kúpele Smrdáky
reklama