Futbal, 4. liga: Nové Zámky spečatili postup, remízy klubov z nášho regiónu

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 19.5.2024, 19.48, prispievatelia

V 26. kole 4. ligy Nové Zámky spečatili víťazstvo v súťaži, rozhodujúci krok urobili jasným víťazstvom 7:2 nad Hurbanovom.

Futbal, 4. liga: Nové Zámky spečatili postup, remízy klubov z nášho regiónu

Za Boleráz strelil gól Daniel Martinka. Foto: Ján Král

Boleráz na domácej pôde remizoval s Patou 1:1. Skóre otvoril už v 3. minúte domáci Daniel Martinka. O konečnú deľbu bodov sa v 87. minúte postaral Mário Strakoš. Slavoju patrí v tabuľke šieste miesto.

Rovnakým výsledkom skončil aj súboj Jaslovských Bohuníc v Kozárovciach. Domáci išli do vedenia v 58. minúte, keď sa do streleckej listiny zapísal Lukáš Štefanka. ŠK Blava sa vyrovnania dočkal v samom závere stretnutia, keď sieť rozvlnil striedajúci Maroš Púchlo. Jaslovské Bohunice sa v tabuľke nachádzajú na 11. priečke.

Do tretice výsledok 1:1 sa zrodil v dueli Imeľ – Trebatice. Hosťujúci futbalisti viedli od 67. minúty, kedy sa presadil Samuel Valo. Radosť však trvala len päť minút, o vyrovnanie sa postaral Dávid Straňák. Trebatice sú v tabuľke na 12. mieste, o skóre pred Levicami.