Futbal, 7. liga: Cífer zdolal Bučany, Siladice vyhrali v Maduniciach

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 19.5.2024, 21.14, prispievatelia

Cífer aj Siladice nastrieľali súperom po päť gólov, Červeník vyhral bez boja a Veľké Orvište na ihrisku súpera. Znamená to, že v čele tabuľky sa po tomto kole nič nemenilo. Cífer je naďalej prvý, o bod menej má Červeník a ešte o jeden menej Siladice.

Futbal, 7. liga: Cífer zdolal Bučany, Siladice vyhrali v Maduniciach

Denis Bališ. Foto: Ján Král

Prvý Cífer hostil piate Bučany a výsledok 5:0 hovorí za všetko. Dva góly zaznamenal Grosman, ďalšie dva Lukovič a v závere zápasu skóroval aj Húževka.

Siladice išli do Maduníc a už po prvom polčase si zabezpečili trojgólové vedenie. Dvoma gólmi sa oň zaslúžil Denis Bališ a jedným František Lančarič. O ďalšie dva góly hostí sa postaral Kadlec. Čestný úspech domácich zaznamenal v závere Samuel Mráz, Kurinec v 90. minúte nepremenil poutový kop.

O tri góly po prvom polčase vyhrával aj Majcichov v Drahovciach. V druhom pridali hostia aj štvrtý gól, Drahovce už len skorigovali na konečných 1:4 gólom Tomagu. Domáci hrali už od 24. minúty bez vylúčeného Šerjeníka.

Aj keď v tomto kole padalo dosť gólov, v zápase Ružindol – Veľké Orvište to neplatilo. Hostia sa ujali vedenie v 13. minúte gólom Pavla Veľkého a odvtedy už ďalší gól nepadol.

Kátlovce sa poriadne pustili do Zvončína a vyhrávali už 3:0. Góly strieľali Hlavatovič, Hanzel z pokutového kopu a Sliva. Hostia sa strelecky prebrali až v závere, keď skórovali Vyskoč a Brečka, ale na vyrovnanie už čas nemali.