Trnavské rybníky
reklama

Fajront sa presunie na sladký vzduch, talkšou bude na majálese Cukrovaru

AKTUALITY - Trnava | 22.5.2024, 09.28, prispievatelia

Talkšou sa uskutoční netradične mimo priestorov Malého Berlína.

Fajront sa presunie na sladký vzduch, talkšou bude na majálese Cukrovaru

Hosťami Andreja Zvolenského budú Michal Štofej a Veronika Vadovičová. Fotokoláž: Malý Berlín

Cukrovar bývanie
reklama

 

Talk show kultúrneho centra Malý Berlín napíše svoje ďalšie vydanie, výnimočne, na inom mieste. Fajront so Zvolom sa totiž už túto sobotu 25. mája od 18:00 uskutoční na akcii s názvom Sladký majáles v trnavskom Cukrovare.


Nezvyčajné bude nielen miesto, deň konania a začiatočný čas, ale aj hostia. Tentoraz si Andrej Zvolenský zavolá na pódium parastrelkyňu Veroniku Vadovičovú a hudobníka Michala Štofeja.

 

Veronika Vadovičová vytrvalo - a zdvorilo - odmietala pozvanie do programu, až sa to nakoniec podarí práve teraz, na Fajronte na čerstvom vzduchu.

Dni zdravia
reklama

 

„Pri každom pozvaní pozerám okamžite kalendár. Niekoľko z nich som už musela pre neprítomnosť na Slovensku alebo zaneprázdnenosť odmietnuť,“ priznáva parastrelkyňa a dodáva: „Teším sa na zaujímavý večer, kde zažijem niečo nové. Dúfam, že sa nemám čoho báť.“

 

Držiteľka šiestich paralympijských medailí, z toho štyroch zlatých, sa teší aj na druhého hosťa. Hudba (nielen tá z Marsu) je jej vraj blízka.

 

„Som taký audiofil amatér. Mám rada kvalitnú hudbu. Žánrovo nie som prieberčivá, keďže každá skladba má čo dať svojmu poslucháčovi.“

 

Druhý hosť, hudobník a spevák kapely Hudba z Marsu Michal Štofej svoje nadšenie krotí. „Pozvanie do Fajrontu ma potešilo aj znepokojilo,“ hovorí muž, ktorý si hneď po Fajronte odbehne na koncert svojej kapely.

 

Stihne vôbec takúto úlohu? „Občas trpím bilokáciou - naposledy sa mi to stalo pri natáčaní cukrovarového videoklipu Sirény. Ten priestor má špeci energiu, tak je možné, že sa mi to stane znova…“ svojsky pozýva Štofo na Fajront.

 

Hudobník sa postaví pred trojitú výzvu – potrápi ho umelá inteligencia, rozhlasové herectvo a východniarčina. No a čo od neho môžeme očakávať mimo týchto úloh, ktoré na pódiu dostane?

 

„Rád sa smejem a baví ma nechávať poslucháčov v rozpakoch, či to, čo som povedal, som myslel vážne alebo zo srandy. Niekedy to neviem ani ja sám. Talk show mám rád, hlavne keď sa týka hudby,“ objasňuje Štofo.

 

Najbližšie špeciálne vydanie Fajrontu si nenechajte ujsť v sobotu 25. mája od 18:00 v Parku pri kalvárii v rámci Sladkého majálesu v Cukrovare.

 

Vstup na celý program majálesu je zdarma.

 

(TS)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama