Trnavské rybníky
reklama

V Trnave bude Kynologický deň, chystajú súťaže i ukážky práce policajných psov

AKTUALITY - Trnava | 23.5.2024, 18.01, prispievatelia

Vstup pre návštevníkov je zdarma, organizátori pozývajú všetkých, ktorí majú radi psov.

V Trnave bude Kynologický deň, chystajú súťaže i ukážky práce policajných psov

Ilustračné foto: pixabay.com

Cukrovar Trnava
reklama

 

Aj tento rok sa všetci milovníci psov môžu tešiť v Trnave na ďalší ročník Kynologického dňa. Uskutoční sa 25. mája rovnako ako minulý rok v areáli Strednej odbornej školy poľnohospodárstva a služieb na vidieku na Zavarskej ulici.

 

Podujatie sa začína o 10:00, návštevníci sa môžu opäť tešiť na bohatý program, v ktorom si prídu na svoje všetky vekové kategórie.

 

V súťažnom programe nebudú chýbať osvedčené klasiky ako Výstava psov, Obedience (previerka stupňa poslušnosti a vycvičenosti psov) či Agility (psí beh cez prekážky), ale aj novinky Dog dancing (krátke tanečné vystúpenie so psom) a pre najmenších kynológov Dieťa a pes.

Dni zdravia
reklama

 

Okrem súťaží bude možnosť pozrieť si atraktívne ukážky práce policajných, záchranárskych alebo stopárskych psov. Svoje schopnosti predvedú i kolegovia z Kynologického klubu Trstín.

 

Štartovné na všetky súťaže je 15 eur. Vstup na podujatie pre návštevníkov je zdarma.

 

Počas celého dňa si budete môcť dopriať občerstvenie v stánkoch s jedlom a pitím, ako aj doplniť si výbavu v stánkoch so psím tovarom.

 

Pripravený bude aj psí bazár, z ktorého výťažok pôjde na pomoc psíkom, ktorí ešte hľadajú svoj domov a potrebujú podporu.

 

Novinkou je tombola, kde môžete vyhrať hodnotné ceny.

 

Organizátorom podujatia je Kynologický klub Blueberry, ktorý ponúka začiatočnícke kurzy aj klubové tréningy pre pokročilých nadšencov kynológie.

 

(zh)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama