Futbal, 4. liga: Boleráz, Jaslovské Bohunice i Trebatice bodovali naplno

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 26.5.2024, 20.15, prispievatelia

V 27. kole 4. ligy sa darilo tímom z nášho regiónu, všetky tri odišli zo svojich duelov ako víťazi.

Matej Mišo strelil jeden z gólov Bolerázu. Foto: Ján Král

Boleráz bodoval naplno v Gbeloch po výsledku 3:1. Skóre otvoril v 50. minúte hosťujúci Matej Mišo, na čo v 62. minúte reagoval vyrovnaním Matej Kosorín.

Už o tri minúty Slavoj opäť viedol, keď presne mieril Adam Konečný. Konečnú podobu výsledku zariadil v 70. minúte Adanu Nathaniel Edeh.

Bolerázu patrí v tabuľke piata priečka.

Jaslovské Bohunice otočili domáce stretnutie s Lednickými Rovňami, ktoré zdolali 2:1. V úvodnom dejstve sa presadil iba hosťujúci René Svorada, góly domácich zaznamenali v druhej 45-minútovke Stanislav Tománek a Timotej Baláž.

ŠK Blava figuruje na 11. pozícii.

Gólovo explodovali Trebatice, ktoré Trstiaciam na domácom ihrisku nadelili debakel 5:0. Domácich nasmeroval k trom bodom v prvom polčase dvomi gólmi Samuel Valo. Ten istý hráč po zmene strán zavŕšil hetrik, ďalšie trefy pridali Erik Zula a Matúš Valo.