Futbal, 7. liga: Červeník v dohrávke remizoval v Majcichove

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 30.5.2024, 08.18, Ján Král

Červeník mal odložený zápas z víkendu na stredu pre účasť vo finále Bestrent Cup-u.

Futbal, 7. liga: Červeník v dohrávke remizoval v Majcichove

Za Majcichov skóroval aj Jozef Koricina. Foto: Ján Král

Majcichov v dohrávke 23. kola 7. ligy zobral body Červeníku, Cífer tak má na čele tabuľky tri kolá pred koncom pred druhým Červeníkom trojbodový náskok.

Zápas sa pritom vyvíjal pre favorizovaný celok z popredných priečok tabuľky ideálne, už v 5. minúte otvoril skóre Gábriš. Lenže ešte do prestávky vyrovnal Koricina a v 53. minúte dokonca poslal domácich do vedenia striedajúci Neštický.

Konečnú remízu 2:2 zariadil ďalší žolík z lavičky, tentoraz zo strany hostí - Nemček.