Trnavské rybníky
reklama

Projekt Púpavy pri aleji rastie, skelet bytov je pred dokončením

AKTUALITY - Trnava | 30.5.2024, 18.17, reklamný článok

Na južnom okraji Trnavy vzniká 78 bytov.

Projekt Púpavy pri aleji rastie, skelet bytov je pred dokončením


Výstavba bytového projektu Púpavy pri aleji na juhu Trnavy značne pokročila. Investor finišuje s budovaním hrubej stavby, v súčasnosti dokončujú realizátori posledné podlažie.


Spoločnosť púpava development avizuje odovzdanie bytov do užívania v polovici roka 2025. Na okraji Trnavy vzníkne 25 jednoizbových, 37 dvojizbových, 15 trojizbových bytov a jeden exkluzívny štvorizbový byt. 


Investor stavia len dva bytové domy, čiže budúci obyvatelia sa nemusia obávať bývania pri stavenisku, ako to býva pri iných dlhoročných projektoch v meste. 

 


Zóna bude citlivo architektonicky zakomponovaná do svojho okolia a doplní ju množstvo zelene s verejne dostupným parčíkom a altánkom medzi bytovými domami.


V exteriéri vybudujú 97 parkovacích miest. Lokalita je výhodná aj z pohľadu dostupnosti občianskej vybavenosti, v podstate cez cestu sa nachádza obchodné centrum Island, len pár minút jazdy je vzdialené napojenie na diaľnicu.


Byty sú nadštandardne priestranné s veľkými francúzskymi oknami, ktoré presvetľujú priestor.

 


Zaujímavosťou projektu je technológia stropného chladenia a kúrenia. Tá počas vysokých teplôt dokáže príjemne ochladzovať miestnosti, keďže chlad padá zo stropu dole rovnomerne po celej ploche miestnosti a tým pádom je to pre obyvateľa oveľa prirodzenejšie a príjemnejšie v porovnaní s bežnou klimatizáciou.


V zime zase obyvatelia bytov vďaka tejto "neviditeľnej" technológii inštalovanej do stropov ušetria, keďže "nekúria do nábytku" a zároveň získajú vyššiu estetickú hodnotu bytov bez použitia klasických radiátorov.


Stropné kúrenie je zároveň ekonomicky efektívne, elektronicky monitorované a ovládané, priestory sa preto neprekurujú, vďaka čomu sa šetria financie.


"Táto technológia je charakteristická pre luxusné projekty. Riešenie umožňuje na podlahy vybrať aj hrubšie materiály, ktoré by inak znižovali efektivitu kúrenia, čo pri stropnom systéme nehrozí,“ vysvetľuje Miloš Hačko, obchodný riaditeľ trnavskej spoločnosti púpava development.

 


Byty sú už v predaji, v cene je pivničná kobka a zariadenie bytu v štandarde, ktorý zahŕňa podlahy,  dvere, zárubne, obklady, dlažby a sanitu. 


Bližšie informácie nájdu záujemcovia na pupavyprialeji.sk

 

 

Vizualizácie finálnej podoby

 

 

 

 

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama