Trnavské rybníky
reklama

Pre Mikoviča je Spartak číslo jeden, andeli sa zaujímali o útočníka Ostravy

ŠPORT - Futbal - Spartak | 30.5.2024, 17.09, Ján Král

Spartak sa dohodol na spolupráci aj pre budúcu sezónu s Martinom Mikovičom a Romanom Procházkom. Klub rieši aj príchody nových hráčov.

Pre Mikoviča je Spartak číslo jeden, andeli sa zaujímali o útočníka Ostravy

Martin Mikovič. Foto: Peter Kollár

Púpavy pri aleji
reklama

 

Kapitán Spartaka Martin Mikovič pokračuje v trnavskom klube aj v novej sezóne. S andelmi podpísal novú zmluvu na rok s opciou. 

 

„Pre mňa bolo prioritou podpísať novú zmluvu so Spartakom, podriadil som tomu celú jar. Veľa vecí som zmenil, ale hlavne k tomu pomohli dobré výkony, na jar sa mi celkom darilo,“ uviedol Mikovič. 


„Nejaké veci boli rozrobené, ale nič na sto percent, Trnava bola pre mňa číslo jeden, aj keď sa to naťahovalo a prišlo k podpisu až po skončení sezóny. Niekedy to bývalo rýchlejšie, ale na dobré sa asi čaká, takže vládne spokojnosť, že mám podpísanú zmluvu 1+1, teda na rok s opciou. Tá niekedy hrá úlohu, niekedy nie, ale je dobré to tam mať,“ doplnil.

ŠUPA technika
reklama


Trnavský odchovanec, ktorý si vyskúšal aj pôsobenie v Poľsku, je aktuálne ako väčšina hráčskeho kádra na dovolenke. Úvodný zraz budú mať červeno-čierni 10. júna. 


„Čo sa týka novej sezóny, potrebujeme všetci dobre oddýchnuť, nabrať nové sily, určite prídu nejakí noví hráči. Verím, že budú kvalitní, aby ešte posilnili toto už dobré mužstvo a zase sme si mohli dať cieľ hrať vyššie v tabuľke. Všetko sa odvíja od hráčskej kvality, úlohu hrá aj šťastie a dôležité tiež je, aby sa nám vyhýbali zranenia a všetko si sadlo,“ uzavrel.


Okrem Martina Mikovič bude v Spartaku pokračovať aj ďalší odchovanec Roman Procházka. Stredopoliarovi aktivoval klub opciu na ďalšiu spoluprácu.

 

V hľadáčiku andelov Smékal

Fanúšikovia Spartaka sa živo zaujímajú aj o to, kto posilní klub v letnom období. Andeli pracujú na príchodoch do každej formácie. 


V éteri sa mihlo meno 22-ročného útočníka Daniela Smékala, ktorý v nedávno skončenej sezóne hosťoval v Skalici, je však hráčom Baníka Ostrava.


Podľa našich informácií sa už na hráča dopytovala aj Žilina, záujem o jeho zotrvanie má tiež Skalica, Baník však chce mať futbalistu v letnej príprave a až potom sa rozhodnúť o jeho budúcnosti.

 

Trnavský klub zatiaľ eventuálne príchody nových hráčov nekomentoval.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama