Trnavské rybníky
reklama

TANEX oficiálne predstavil nový trnavský showroom vozidiel značky SsangYong

AKTUALITY - Trnava | 3.6.2024, 12.58, Ján Král

Značka SsangYong sa v Trnave rýchlo udomácnila, k čomu prispieva profesionálny prístup tímu firmy TANEX.

TANEX oficiálne predstavil nový trnavský showroom vozidiel značky SsangYong

Slávnostný okamih, zľava moderátor Martin Chynoranský, Vladimír Tanečka, Erika Tanečková a Peter Škutina. 

 

Spoločnosť TANEX otvorila v druhej polovici apríla v Trnave nový showroom vozidiel značky SsangYong. Stala sa tak výhradným predajcom vozidiel tejto juhokórejskej značky pre Trnavský kraj.


Pri tejto príležitosti zorganizoval TANEX minulý týždeň oficiálne predstavenie nových priestorov showroomu pre obchodných partnerov a dlhoročných zákazníkov.

 

Približne sto hostí podujatím  sprevádzal moderátor Martin Chyno Chynoranský, o sprievodný program sa postarali huslistky Xplosion, ktoré majú v repertoári širokú hudobnú škálu od klasík až po moderné skladby. 

 

Nechýbalo chutné občerstvenie a debaty pri pohári vína do neskorých hodín. V tombole vyžrebovali jedného z účastníkov, ktorý vyhral model SsangYong podľa svojho výberu na víkend.

 

Huslistky Xplosion.

 


"Teší ma, že naši hostia prijali pozvanie, oslávili výnimočný okamih spolu s nami a dostali sme pozitívnu odozvu. Hlavným cieľom akcie bolo predstaviť nový showroom, keďže naši obchodní partneri a zákazníci ho poznali s dizajnom ešte z roku 1998, keď bol prvýkrát otvorený. Chceli sme sa s nimi podeliť o radosť z rekonštrukcie a získania zastúpenia značky SsangYong pre Trnavský kraj," uviedla konateľka spoločnosti TANEX Erika Tanečková.


"Mám radosť z reakcií verejnosti, za prvé týždne evidujeme množstvo návštevníkov showroomu a záujem o predvádzacie jazdy i predaj," dodala Erika Tanečková.

 

Prichádzajúcich hostí vítali manželia Tanečkoví.

 


Hosťom sa v rámci slávnostného otvorenia prihovoril aj Petr Škutina, country director SsangYong pre slovenský a český trh.


"S manželmi Tanečkovcami sme prvýkrát hovorili o spolupráci pred troma rokmi. Už vtedy som z našej debaty mal veľmi pozitívny pocit, tak po biznisovej, ako aj po ľudskej stránke, videl som, že spojenie môže veľmi dobre fungovať. Vtedy však ešte nebola správna chvíľa, naša značka potrebovala na Slovensku vyrásť. Minulý rok sme mali na slovenskom trhu 1,4 percentný podiel, čo už je moment, keď sú autá vidieť na cestách a vníma ich aj široká verejnosť. To bola pre nás tá správna chvíľa, aby sme sa vrátili k diskusii a bavili sme sa o tom, akým spôsobom môžeme značku v Trnavskom kraji predstaviť," povedal Škutina.


Vyzdvihol tiež spoluprácu s firmou TANEX, profesionálny prístup majiteľov firmy, predajného a servisného tímu ako aj precízne zvládnutú rekonštrukciu showroomu.


"Verím, že nielen zamestnanci spoločnosti TANEX sa budú každý deň tešiť do práce, ale hlavne, že zákazníci TANEX-u a značky SsangYong budú radiť chodiť pod túto strechu a užívať si pozítívne prekvapenia, ktoré im prinesie značka a vozidlá," dodal.

 

Peter Škutina počas príhovoru.

 


SsangYong vyrába automobilka KGM, vozidlá sú kompletne konštruované v Južnej Kórei a dovážané do Európy. Značka sa profiluje ako SUV špecialista, ktorý predáva vozidlá vo výhodnom pomere cena – hodnota.


Napr. nový elektrický Torres EVX je dizajnovo moderné vozidlo s dojazdom 400 kilometrov a cenovkou už od 34 990 eur.

 

V ponuke sú však aj vozidlá so spaľovacími motormi. Vlajkovou loďou je Rexton, rozsiahly prepravný priestor ponúka pick-up Musso, šoférsky atraktívne sú modely Torres, Korando, Tivoli Grand či Tivoli


Pozrieť si vozidlá značky SsangYong, prípadne si dohodnúť skúšobnú jazdu môžete priamo v sídle TANEX-u na Nitrianskej 25 v Trnave, prípadne telefonicky u jednotlivých predajcov na 0919 170 888, 0919 185 111, 0919 288 999. Viac na www.tanex.sk.

 

 

Ďalšia fotogaléria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama