Slovenskí hasiči ratovali Pentagon!
AKTUALITY - Piešťany | 17.10.2011, 22.21, Benjamín Škreko
PIEŠŤANY – Sídlisko Pentagon bolo v sobotu o pol druhej v noci v plameňoch! Teda, nie celé, ale podľa anonyma horelo niekoľko kontajnerov na smeti.
Vyslaná hliadka mestskej polície zistila, že oznam sa zakladá na pravde, až na to, že sa dymilo iba z jedného. Privolala miestnych hasičov, ktorí už nemali inú možnosť, iba nechať taviacu sa plastovú nádobu pod dozorom dohorieť.







Všetko po starom, krajských poslancov bude aj naďalej štyridsať
Vlčie hory by po rokoch sľubov mali konečne zostať bez nebezpečných odpadov
Cestári opäť v ohrození, na diaľnici do ich auta v plnej rýchlosti narazil Mercedes









