Trnavské rybníky
reklama

Herec Jozef Vajda organizuje Piešťanské zábaly, príležitosť dá aj novým zabávačom

AKTUALITY - Piešťany | 8.6.2024, 18.30, prispievatelia

Na Slovensku je podľa prezidenta festivalu Piešťanské zábaly Jozefa Vajdu veľa dobrých komikov, ale ešte viac tých, o ktorých sa nevie.

Herec Jozef Vajda organizuje Piešťanské zábaly, príležitosť dá aj novým zabávačom

FOTO: Piešťanské zábaly

Cukrovar
reklama

 

Festival zábavy Piešťanské zábaly, ktorý v polovici augusta v Piešťanoch organizuje herec Jozef Vajda, ponúka okrem iného aj príležitosť prezentovať sa novým zoskupeniam, jednotlivcom, amatérom, nadšencom, ktorí radi zabávajú svoje okolie.

 

Do súťaže Hľadajú sa noví komici sa môže prihlásiť ktokoľvek nad 15 rokov veku, stačí poslať scénku, vtipné texty, ukážku svojho predstavenia, stand-upu či skeču a zabojovať o postup priamo na festival.

 

Finalisti budú môcť svoje umenie predviesť už priamo na veľkom pódiu v Piešťanoch v auguste, kde sa rozhodne aj o víťazovi súťaže. Informovali o tom organizátori festivalu.

Dni zdravia
reklama

 

„Zábava a humor sú neoddeliteľnou súčasťou môjho života a verím, že s úsmevom na tvári má každý krajší deň, ľahší život. Aj toto bol jeden z dôvodov, prečo som sa rozhodol organizovať Festival zábavy – Piešťanské zábaly,“ povedal prezident festivalu Jozef Vajda.

 

Na Slovensku je podľa neho veľa dobrých komikov, ale ešte viac je tých neodhalených. Preto ponúka príležitosť aj amatérom s komediálnym talentom, ktorí dokážu rozosmiať spolužiakov, kamarátov, kolegov.

 

Do súťaže sa môže prihlásiť každý bez ohľadu na formát, to znamená, že môže ísť o scénku, ale aj vtipný text, gag, stand-up. Môže to byť aj celá trieda, alebo ochotnícke divadlo, ale aj jednotlivec s talentom rozosmiať iných.

 

Všetky prihlásené práce bude hodnotiť odborná porota. Okrem Jozefa Vajdu budú jej členmi Nikita Slovák, režisér a Roman Poláčik, herec činohry SND.

 

Stačí do 15. júla vyplniť formulár a nahrať ukážku svojej práce na webovej stránke festivalu www.piestanskezabaly.sk.

 

Postupujúci získajú príležitosť predstaviť sa divákom na veľkom pódiu s pozornosťou médií a verejnosti. Víťaza čaká vecná cena a kontrakt na vystúpenie v ďalšom ročníku festivalu.

 

Festival Piešťanské zábaly sa bude konať od 16. do 19. augusta na viacerých miestach v Piešťanoch, pôjde o premiérový ročník.

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama