Zapichol na Bernolákovej vrtuľu
AKTUALITY - Piešťany | 17.10.2011, 22.30, Benjamín Škreko
PIEŠŤANY - Až z ďalekej Nitry nad Ipľom si prišiel na Bernolákovu ulicu pospať tamojší obyvateľ N. V.
Hliadka mestskej polície sa najprv presvedčila, či nie je zranený. Cezpoľný opilec však v onú nočnú hodinu v sobotu po polnoci čulo vstal. Keďže potvrdil, že okrem vrtule mu nič nie je, policajti ho vyprevadili kade ľahšie.







Všetko po starom, krajských poslancov bude aj naďalej štyridsať
Vlčie hory by po rokoch sľubov mali konečne zostať bez nebezpečných odpadov
Cestári opäť v ohrození, na diaľnici do ich auta v plnej rýchlosti narazil Mercedes









