Trnavské rybníky
reklama

Zo Spartaka: Ďuriša chytila búrka, Rusov s novou zmluvou, Koštrna zatiaľ bez

ŠPORT - Futbal - Spartak | 10.6.2024, 18.37, Ján Král

Dobrivoj Rusov je po Martinovi Mikovičovi a Romanovi Procházkovi ďalším hráčom, ktorý v krátkom čase predĺžil zmluvu so Spartakom.

Zo Spartaka: Ďuriša chytila búrka, Rusov s novou zmluvou, Koštrna zatiaľ bez

Kristián Koštrna zatiaľ nemá vyjasnenú futbalovú budúcnosť. Foto: Lukáš Grinaj

Púpavy pri aleji
reklama

 

Útočník Michal Ďuriš prišiel na úvodný zraz letnej prípravy Spartaka v dobrej nálade, hoci cestu z Cypru, kde počas voľných dní oddychoval, ideálnu nemal.


Docestoval v nedeľu vo večerných hodinách, práve keď juhozápadné Slovensko zasiahli silné zrážky a búrky. Vo Viedni dokonca v podobnom čase pristálo lietadlo z Malorky, ktoré vo vzduchu výrazne poškodilo krupobitie.


"Našťastie sa týmto problémom náš let vyhol, pri ceste sme však išli pre silný lejak po diaľnici ledva 50 kilometrovou rýchlosťou," povedal Michal Ďuriš.

ŠUPA technika
reklama


Brankár Dobrivoj Rusov sa v medzisezónnom období dohodol so Spartakom na predĺžení zmluvy. "Teším sa, že klub má stále o moje služby záujem, verím, že sa pozitívne odplatím," povedal Dobrivoj Rusov.


Dovolenkoval v tureckom Beleku spoločne s rodinami spoluhráčov Romana Procházku a Martina Bukatu.


"Trochu sme sa povenovali najbližším, strávili sme spoločne super čas. Hotel vyberali naše polovičky, deti boli spokojné, vtedy si dovolenku plne užijú aj rodičia," usmial sa.


K moru zamieril v osobnom voľne aj obranca Kristián Koštrna. So snúbenicou Barborou boli na Sardínii, neskôr ešte využili darčekový pobyt od spoluhráčov k tridsiatke a vyrazili do Vysokých Tatier.


Vyjasnenú futbalovú budúcnosť zatiaľ Koštrna nemá, so Spartakom sa doposiaľ nedohodol na novom kontrakte.


"S Trnavou som bol v kontakte, bavili sme sa ústne o novej zmluve, zatiaľ sme sa nedohodli. Z mojej strany je to stále otvorené, povedal som, že by som rád zostal, klub pre mňa veľa znamená. Nezávisí to už iba na mne, ozvali sa kluby, ktoré majú o mňa záujem."


Hráč má ponuky zo zahraničia, spomínal sa interes z Poľska. Každopádne, Spartak odchádza 19. júna na sústredenie do Slovinska, dovtedy sa budú v Spartaku snažiť utriasť gro kádra pre nový ročník.

 

Zrejme bude jasnejšie aj o prípadnom zotrvaní hráčov, ktorým sa končia zmluvy. 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama