Spartak prehral na sústredení v Slovinsku s Mariborom

ŠPORT - Futbal - Spartak | 22.6.2024, 21.35, Ján Král

O výsledku rozhodol gól z poslednej akcie zápasu.

Spartak prehral na sústredení v Slovinsku s Mariborom

Dávid Bukovský si v premiérovom štarte za A-tím pripísal asistenciu. Foto: Lukáš Grinaj

Spartak Trnava prehral v prvom prípravnom zápase na sústredení v Slovinsku s NK Maribor 1:2.

Maribor išiel do vedenia v 9. minúte, keď Barišič po kolmici do voľného priestoru vyhral šprintérsky súboj s Holíkom a skóroval.

Trnava vyrovnala v 77. minúte, po dlhom výkope brankára, odhlavičkoval domáci stopér tak zle, že vysunul do brejku Bukovského, ktorý sa pred brankárom neulakomil, prihral nekrytému Paurovi a ten vyrovnal.

Maribor napokon strhol výsledok na svoju stranu, v nadstavenom čase si po centri z priameho kopu strelil nešťastného vlastenca na päťke Paur.

NK Maribor – Spartak Trnava 2:1 (1:0)
Góly: 9. Barišič, 90+. vlastný Paur – 77. Paur
SPARTAK: Vantruba - Holík, Šulek, Štetina, Mikovič – Kubista - Ofori, Bainovič, Trello, Azango - Ďuriš.
Striedali: Rusov - Kurej, Bukovský, Ujlaky, Paur, Procházka, Turanský, Karhan, Daniel, Breznik