Trnavské rybníky
reklama

VIDEO: Dolné Lovčice prišli o kanoniera

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 20.10.2011, 00.00, Tatiana Čuperková

DOLNÉ LOVČICE – Hneď po zápase v Radošovciach skolila hrajúceho trénera Jozefa Rejdugu chrípka a nasledujúce dni strávil v posteli.

VIDEO: Dolné Lovčice prišli o kanoniera

Marek Bohunický z Radošoviec v obkľúčení Dolnolovčičanov. Foto: Tatiana Čuperková
 

reklama

„Ťahalo sa to so mnou dlhšie, ale teraz to vyvrcholilo,“ priznal kouč aktuálne jedenásteho celku súťaže III. triedy A. Výsledkovo sa jeho zverencom veľmi nedarí. No už nazačiatku sezóny si v klube povedali, že sa pokúsia najskôr káder stabilizovať, zapracovať do neho vlastných dorastencov a až v ďalšom období zaútočiť na vyššie priečky. Z Brestovian posilnil mančaft v priebehu sezóny obranca Tibor Jobek, zo Slávie Trnava Patrik Beňo. Obaja prišli na ročné hosťovanie. „Podarilo sa nám udržať aj Kristiána Tomeka zo Šúroviec. Odišiel akurát Marek Honíšek naspäť do Brestovian.“
Za najväčší hendikep súčasného kádra považuje stredný záložník tímu nízku efektivitu v zakončovaní. Na pokojnom spánku mu nepridalo ani zranenie strelca Filipa Železníka, ktorého do konca roka vyradil z hry roztrhnutý stehenný sval.

 


V klube však pred mesiacom zažili aj príjemnú udalosť. Svadbu obrancu Romana Belokostolského. „Ženil sa presne na naše hody a tiež sme vtedy hrali v sobotu. Takže sme mu ani nemohli zagratulovať hneď po obrade,“ zasmial sa Rejduga.
 

Šupa / Kubota
reklama

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2025. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda TANEX
reklama