Alkohol dáva silu a berie rozum aj v Piešťanoch
AKTUALITY - Piešťany | 25.10.2011, 09.58, Benjamín Škreko
PIEŠŤANY – Alkohol posilňuje sebavedomie. Potvrdil to aj prípad päťdesiatročného M. K. z Veľkého Orvišťa.
Na Kláštornej ulici sa tak pustil do vodiča autobusu SAD, že musela prísť robiť poriadok mestská polícia. Zurvalec sa však pustil aj do hliadky, odmietol sa legitimovať, a tak sa nedobrovoľne ocitol až na policajnom útvare. Tam už svoju anonymitu neubránil a podrobil sa aj dychovej skúške, ktorá sa skončila pozitívnym výsledkom. Smelý muž napokon hrdo odkráčal ľahší o peniaze za pokutu.







Všetko po starom, krajských poslancov bude aj naďalej štyridsať
Vlčie hory by po rokoch sľubov mali konečne zostať bez nebezpečných odpadov
Cestári opäť v ohrození, na diaľnici do ich auta v plnej rýchlosti narazil Mercedes









