Banka produkuje bezdomovcov
AKTUALITY - Piešťany | 30.10.2011, 08.56, Benjamín Škreko
PIEŠŤANY – Na parkovisku pri Priori vyvolala minulý pondelok pohoršenie skupinka ľudí, ktorí v popoludňajších hodinách pod vplyvom alkoholu vulgárne nadávali.
Na základe telefonického oznamu za nimi vyštartovala hliadka mestskej polície. Zistila, že narušiteľmi verejného poriadku sú dvaja bezdomovci, 34-ročný P. R. z Banky a 48-ročný Piešťanec J. D. Oboch z miesta vykázala. O deň neskôr ďalšia silne opitá trojica bezdomovcov znečisťovala parčík za Billou. Policajti im prikázali priestranstvo upratať.







Všetko po starom, krajských poslancov bude aj naďalej štyridsať
Vlčie hory by po rokoch sľubov mali konečne zostať bez nebezpečných odpadov
Cestári opäť v ohrození, na diaľnici do ich auta v plnej rýchlosti narazil Mercedes









