Denný letný tábor v Trnave? Golfisti pozývajú aj úplných nováčikov
ŠPORT - Golf | 3.4.2025, 10.25, reklamný článok
Počas leta pripravili tri turnusy pre deti vo veku od 5 do 12 rokov.

Deti si predošlé ročníky táborov užívali. Foto (3x): Golf Trnava
Golf Trnava organizuje počas letných prázdnin Denné športové tábory na golfe. Zamerané však nebudú len na golf, deti si užijú aj iné formy zábavy.
"Naším cieľom je, aby si deti nielen osvojili nové golfové zručnosti, ale aj vytvorili krásne spomienky a nadviazali nová priateľstvá," vraví Michal Novotný, prezident golfového klubu.
Pre záujemcov pripravili tri turnusy (od 30.6 do 4.7., od 21.7. do 25.7. a od 4.8. do 8.8.). O účastníkov vo veku 5 až 12 rokov bude postarané od 8:00 do 16:00.
Pripravení budú mať pestrý program, okrem golfu a footgolfu si zahrajú v areáli aj iné športové hry. Okrem pôjdu na výlet, vzdelávať sa budú v angličtine a zabavia sa aj na vodných hrách.
Cena 255 eur zahŕňa celodennú stravu, pitný režim a náklady na golfových trénerov, pedagógov a zdravotníka. Pri záväznej prihláške do konca apríla platí zľava 10 percent.
Účastníci tábora nemusia mať golfové skúsenosti, prijímajú ako začiatočníkov, tak pokročilých. Za viac ako 10 rokov činnosti, majú v golfovom klube v Kamennom mlyne bohaté skúsenosti s prácou s deťmi.
Venuje sa im odborný personál v podobe animátorov a trénerov. V predošlom roku si táborom prešlo viac ako sto detí.
Prihlásiť sa dá online na tomto linku: https://forms.gle/r4BPu6sGGvRUAL9Y7