Trnavské rybníky
reklama

PETUXE – svetová kozmetika pre psy a mačky už aj v Trnave

AKTUALITY - Firmy | 22.5.2025, 16.02, inzercia

Španielska kozmetika pre domácich miláčikov vyrábaná v Tolede, blízkosti Madridu je konečne aj na Slovensku!

PETUXE – svetová kozmetika pre psy a mačky už aj v Trnave


Na svetovom trhu a následne aj na Slovensku sa v posledných rokoch objavilo veľa kvalitných kozmetických prípravkov pre domácich miláčikov z Talianska, USA a iných krajín.

 

V neposlednej rade Španielsko patrí medzi jedných z najväčších výrobcov kozmetiky pre ľudí i zvieratá na svete. Jeho demografická polohu mu umožňuje prístup k čerstvým surovínám ako je ovocie (pomaranče, mandarinky ..), olivový olej a tea tree oil (proti parazitom).

 

Práve na prírodnej báze je vybudovaná aj značka Petuxe, ktorá sa pýši tým, že je to vegánska kozmetika a netestovaná na zvieratách v laboratóriu. 

 

Produkty tejto značky majú nezabudnuteľnú vôňu citrusového ovocia, levandule a iných bylín, či kvetín. V ponuke sú šampóny, kondicionéry, výživné masky, rada parfémov pre psy rôznych vôní (každý si vyberie podľa vlastného gusta) a šampóny pre rôzne typy a farby srsti (biely, čierny, kučeravý ...).

 

 

Water dog šampón je špeciálne určený pre vodných psov pochádzajúcich z Portugalska a Španielska a pre kučeravé psy ako napr. pudel. Robí krásne kučery.

 

Tiež sú v ponuke šampóny pre šteniatka a psy s citlivou pokožkou. V ponuke sú aj spreje s UV ochranou pred slnečným žiarením a šampón proti parazitom (blchám a kliešťom).

 

Tiež Stripping shampoo – šampón na použitie po trimovaní a na podráždenú citlivú kožu (napr: aj po spálení od slnka, alebo pri zápaloch a kožných problémoch atď.)

 

Kozmetika má ľúbezný dizajn manuál v príjemnej ružovej farbe, čo ocenia i zákazníčky – paničky psíkov. Produkt neobsahuje len kvalitný prípravok, ale je navonok i lákavý a skrášli každý byt chovateľa psíka. Svojim dizajnom a farbou oživí a rozvonia každý príbytok a rozvonia a skrášli srsť psíka.

 

Ako prvá značka okrem spomínaných produktov (šampón pre psy a mačky, conditioner, maska, parfume, sunscreen spray, sprej na parazity) vyrobili sušený šampón v dvoch verziách – v podobe mydla a prášku rozpustného vo vode.

 

Okrem vyššej koncentrácie ako tekutý šampón je aj praktický a to hlavne na cesty (nerozleje sa v aute a môže ísť do lietadla bez obmedzenia 100 ml tekutiny).

 

 

Produkty si môžete zakúpiť v Petshope na Jeruzalemskej 44 v Trnave, alebo objednať na peknypes.sk/petuxe-produkty . Onedlho bude hotová aj webstránka www.petuxe.sk 

 

V ponuke sú balenia šampónov 200, 500 ml alebo 5000 ml šampóny (hlavne pre psie salóny). Sada 9 rôznych vôní parfémov po 100 ml. 2 parfémy predstavujúce mužský a ženský element po 300 ml (Thor a Dama). 2 fázové kondicionéri 100 ml atď.

 

V súčasnosti v Petshope budú psíkovia aj pri kompletnej úprave kúpané značkou Petuxe, aby ju ľudia mohli spoznať, vidieť jej blahodárny vplyv na srsť. Tiež ozón terapia – psí wellness bude realizovaný aj touto kozmetikou a prípravkami.

 

Objednať sa na kompletnú úpravu psíkov môžete na 0911 135 274 . Viac info na www.petshop.eu.sk alebo 
www.facebook.com/petshoptrnava, prípadne na instagrame @psisalon_petshoptrnava

 

Pre tých ktorý si počas júna objednajú kompletnú úpravu, alebo ozón terapiu majú uvádzaciu zľavu 10% na všetky produkty značky Petuxe pri zakúpení na predajni Petshop, Jeruzalemská 44 v Trnave.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2025. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama