Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Sladký rocker z Relaxu aj Kolečkářová v baretke

RELAX - Módna polícia | 3.11.2011, 21.15, prispievatelia

Módnu raziu sme tentoraz robili na rockovom koncerte v trnavskom Art klube. Pravdupovediac, očakávali sme všeličo, ale štýlové rockerské oblečenie, navyše pekne zladené, u väčšiny účastníkov nás príjemne prekvapilo. Roztrhané rifle, tričká, ležérne rozopnuté košele, piercingy, šatky, výrazný make-up a veľa čiernej – to sa dalo vidieť na každom kroku. Samozrejme, našlo sa zopár jedincov, ktorí sa vymykali z davu: Slečny v podpätkoch a bielych nohaviciach či chlapci v tričkách, vhodných skôr na diskotéku. Vybraných účastníkov hodnotil majiteľ modelingovej agentúry Flash Mikuláš Santner. Ak máte iný názor ako on, vyjadrite ho na Facebooku Trnavského hlasu alebo na našej stránke hlas.sk.

reklama

Lívia zo Senice na koncerte ukázala nové topánky.

Na rockový koncert je úplne ideálne oblečená a namaľovaná. Vidno, že sa jej tento štýl páči. Vzhľadom k akcii je Lívia najlepšie oblečená z dnešných hodnotených. Svedčí jej to. Podobá sa mi na Alžbětu Kolečkářovú zo Superstar.

 

Juraj z Trnavy sa prišiel zabaviť s kamarátmi.

reklama

Takto oblečeného si ho viem predstaviť na prechádzke v meste, alebo na diskotéke v Relaxe. Ale na rockový koncert na mňa pôsobí príliš sladko.

 

Ondrej z Trnavy chodieva na rockové koncerty veľmi rád.

Dlhé vlasy, károvaná košeľa... Celkový outfit doladil šatkami. Ondrej medzi fanúšikov rocku určite zapadol. Z chlapcov je jednoznačne najrockovejšie oblečený!

 


Tatiana z Leopoldova prišla kvôli svojim miláčikom, o čom svedčí aj jej tričko.

Rifle s vysokým pásom sú in. Fakt ma zaujali. Farebne je tiež dobre zladená. Červenou károvanou košeľou svoj vzhľad osviežila. A tričko skupiny Downhill sem, samozrejme, takisto patrí.


FOTO: Michal Hlavatovič
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda bonus 1200
reklama