Trnavské rybníky
reklama

Z Kamila Kopúnka je otec, má syna Marcusa!

ŠPORT - Futbal - Spartak | 4.11.2011, 17.33, Ján Král

Futbalista Kamil Kopúnek sa stal tatkom! Manželka Dominika mu v piatok 4. novembra približne o 13.30 priviedla na svet prvorodeného syna Marcusa. Po narodení vážil 3750 gramov a meral 53 centimetrov.

Z Kamila Kopúnka je otec, má syna Marcusa!

Púpavy pri aleji
reklama

Kamil a Dominika mali svadbu v auguste 2010. Syna priviedli na svet po roku a štvrť. Foto: Ivan Kopčáni

 

Odchovanca trnavského Spartaka a stredopoliara AS Bari (účastník talianskej Serie B) pozitívna správa zastihla po ceste na tréning. „Je to úžasný pocit, ešte viac sa určite budem tešiť, keď uvidím synčeka osobne. Manželka je v bratislavskej nemocnici, nateraz nám zostáva telefonický kontakt, ale v najbližších dňoch sa určite pokúsim navštíviť rodinu na Slovensku,“ sprostredkoval nám svoje prvé pocity Kamil Kopúnek.

ŠUPA technika
reklama

Pre svojho potomka už má pripravenú aj futbalovú výbavu. „V Bari mi vyrobili špeciálnu futbalovú výstroj pre najmenších, nechýbajú ani štucky. Na drese je meno Kopúnek a číslo 14, ktoré nosím v klube aj ja,“ usmial sa šťastím žiariaci 27-ročný defenzívny stredopoliar. „Z narodenia vnuka mám obrovskú radosť, som presvedčený, že do našej rodiny pribudol ďalší veľký spartakovec,“ uviedol Kamilov otec Ivan Kopúnek.

Hviezdy dátumu 4. november po futbalovej stránke prajú. Päťdesiate narodeniny oslavuje tréner corgoňligovej Senice a bývalý slovenský reprezentant Stanislav Griga. Spomedzi spartakovcov by sa dnes dožil 80. jubilea legendárny brankár Imrich Capan Stacho, ktorý nás, žiaľ, navždy opustil v januári 2006. „Bol to vynikajúci brankár, môj priateľ a veľký Kamilov fanúšik. Tento deň vnímam ešte o to intenzívnejšie, že môj vnuk prišiel na svet v rovnaký deň ako táto osobnosť trnavského futbalu. Dnešok oslávime v rodinnom kruhu a verím, že onedlho aj spoločne s Kamilom,“ dodal Kopúnek starší.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama