Mimáci konečne vyhrali aj vonku

ŠPORT - Futsal | 4.11.2011, 22.21, Tatiana Čuperková

Trnavčania mali bleskový vstup do zápasu, keď už v druhej minúte viedli 3:0. Prvé dva góly padli po rýchlych brejkoch, tretí po signále. Rovnako tak aj štvrtý.

Domáci boli v prvom polčase bezzubí, ale prestávka im prospela viac ako hosťom. Po nej totiž veľmi rýchlo znížili na 3:4 a neskôr aj na 4:5. Mime sa však podarilo opä odskočiť na dva góly a potom už priebeh hry umne kontrolovala. Siedmy gól strelil v poslednej minúte z 10 metrovej hranice Krivočenko a dve sekundy pred koncom pečatil do prázdnej brány Kunka.

Hoci hrali Trnavčania oslabení o Repu a Janča, ktorí si odpykávajú jednozápasový trest za červené karty, a Budovec (3 ŽK), dokázali konečne zabodovať na súperovej palubovke. Víťazný zápas proti Žiline je prvý, v ktorom v tejto sezóne bodovali aj vonku.