V Medolandii pripravujú Medobranie, podujatím poďakujú za úrodu
AKTUALITY - Región | 11.10.2025, 09.07, reklamný článok
Na svoje si prídu nielen dospelí, v areáli bude pripravený aj program pre deti.

Medzi deti príde aj maskot Meduško.
V zážitkovom areáli Medolandia v Dolnej Krupej organizujú v sobotu 18. októbra od 13:00 do 18:00 Medobranie. Poďakovanie za úrodu pripravuje Medovinárstvo APIMED.
Návštevníci sa môžu tešiť na program pre celú rodinu, vstup je bezplatný, rovnako aj parkovanie v areáli.
V rámci príjemného jesenného popoludnia bude možné ochutnať medy a na medzinárodných súťažiach oceňované medoviny z Medovinárstva Apimed.
Majstri medovinári sa podelia so zaujímavosťami o medovinách a rozdieloch medzi jednotlivými druhmi tohto jedinečného nápoja.
Sprístupnené budú Rozárium Márie Henriety Chotekovej aj Včelársky náučný chodník, v rámci ktorého je možné spoznať množstvo detailov zo života včiel.
Priamo v záhradách Medolandie hostí privíta Včelia kaviareň s ponukou lahodných nápojov a dezertov, v areáli bude k dispozícii aj ďalšie chutné občerstvenie.
Deti sa zabavia hrami vo Včeličkove, prípadne môžu kreatívne využiť čas v tvorivých dielňach. Najmenších prídu pozdraviť maskoti Meduško a Včielka.
„Pozývame ľudí, aby strávili príjemný jesenný čas v našom areáli a spoločne chceme aj touto formou poďakovať za úrodu, z ktorej budeme pripravovať ďalšie kvalitné medové produkty,“ uviedol majiteľ Medovinárstva Apimed Peter Kudláč.
Viac informácií o akcii a Medovinárstve Apimed nájdete v Aktualitách na: Aktuality - čo je nové v Medolandii, na www.apimed.sk a na Medolandia Apimed | Facebook.