Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Umiera ďalší hádzanársky klub, ako to ovplyvní Hlohovec?

ŠPORT - Hádzaná | 7.11.2011, 17.22, Ján Král

Slovenská hádzanárska extraliga sa dohrá bez Bardejova. Klub z východu republiky dve kolá pred koncom základnej časti ohlásil odstúpenie zo súťaže. Dôvodom sú ekonomické problémy tímu a úzky hráčsky káder.

Predstavitelia MHC vo svojom stanovisku oznámili, že v októbri klubu odskočil sponzor a rokovania s mestom nedospeli do štádia, aby radnica utiahla tento šport na súčasnej úrovni. Keďže klub sa nechcel ďalej zadlžovať, rozhodol sa odhlásiť mužov a ušetrené prostriedky venovať do mládeže. „Činnosť mládežníckych družstiev pokračuje, dokonca sme ju rozšírili aj o dievčenskú zložku, v ktorej chceme pokračovať aj v budúcnosti,“ píše sa v klubovom stanovisku.
Znamená to, že družstvo bude vylúčené zo súťaže, celkové výsledky sa anulujú. Rozlúštil sa tak aj rébus o zostupujúcom. Z tabuľky po 12.kole sa tak odpočítajú štyri body Novým Zámkom, Hlohovcu a ŠKP, zvyšným celkom po dva body.

reklama

 

Tabuľka extraligy po úprave vyzerá nasledovne:
1. Nové Zámky 16b
2. Michalovce 15b
3. Hlohovec 13b
4. Košice 11b
5. Považská Bystrica 6b
6. Topoľčany 6b
7. ŠKP 5b

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama