Trnavské rybníky
reklama

Čarnotu rieši disciplinárka, škody na sektore hostí

ŠPORT - Futbal - Spartak | 9.11.2011, 15.03, Ján Král

Spartakovcov po derby čakal v stredu dvojfázový tréning zameraný na kondíciu. V podobnom duchu sa ponesie i štvrtková príprava. V piatok o 11. h odohrajú medzi sebou modelovaný zápas, v ktorom sa predstavia aj traja hráči z cudziny, ktorí sa uchádzajú o miesto v tíme.

Čarnotu rieši disciplinárka, škody na sektore hostí

Spartakovci si pozrú v akcii Kamerunčana Ayuka, ktorý bol v Spartaku na skúške už na začiatku letnej prípravy. Foto: pk

Púpavy pri aleji
reklama


Ide o stredopoliarov z Kamerunu, Bieloruska a útočníka z Macedónska. „V sobotu a nedeľu bude mať tím voľno a od pondelka sa plne zameriame na duel so Žilinou,“ uviedol tréner Spartaka Pavel Hoftych.

Disciplinárka trestala
Slovanistu Martina Dobrotku vyšiel skrat v závere súboja Spartak - Slovan draho. Disciplinárna komisia mu na utorňajšom zasadnutí vymerala trojzápasový dištanc, pričom výška trestu sa odvíjala aj od faktu, že hráč bol v podmienke po odložení predošlého trestu. Na jeseň si tak stopér Slovana už nezahrá. DK SFZ zároveň na základe správy delegáta zápasu predbežným opatrením zastavila činnosť až do ďalšieho rozhodnutia spartakovcovi Patrikovi Čarnotovi a slovanistovi Jiřímu Kladrubskému.

Škody na sektore hostí
Po derby sa už tradične bilancujú aj škody na štadióne. V sektore hostí napočítali jedenásť povytŕhaných plechových konštrukcií, na ktoré sa uchytávajú sedačky. Ďalšie sú poškodené a poohýbané. Finančné vyčíslenie spraví až znalec. Pred duelom zamestnanci na štadióne odmontovali zo sektoru sedačky, aby neprišlo ešte k vyšším škodám. Informoval o tom správa štadióna Miroslav Chlpek, ktorý zároveň poznamenal, že na severnej tribúne našli 72 poškodených sedačiek a na východnej deväť. „Z tohto hľadiska to bolo pokojnejšie derby ako predošlé,“ uviedol.

ŠUPA technika
reklama

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama