Rotunda Spiegelsaal oslávi narodeniny: Hrať bude DJ, ponúknu 12 druhov piva
AKTUALITY - Trnava | 2.6.2026, 17.23, reklamný článok
V známom trnavskom gastro podniku majú v stálej ponuke aj grilované špeciality.
Strešná terasa v Rotunde Spiegelsaal.
Rotunda Spiegelsaal oslávi dvanáste narodeniny štýlovo. Na letnej terase na streche podniku na Kalinčiakovej 14 bude v sobotu 6. júna od 19:00 hrať DJ Tomi AT.
Pohodová muzika doplní atmosféru podniku, kde bude v rámci Beer párty v ponuke dvanásť druhov rôznych pív, primárne od pivovaru Rintintin. Čapovať sa, samozrejme, bude aj stálica Bernard.
„Akciu berieme ako poďakovanie pre našich zákazníkov, ktorí sú s nami už krásnych 12 rokov. Veríme, že si spoločne užijeme krásny večer," hovorí prevádzkovateľ Rotundy Ľuboš Minarovič.

Pivná ponuka na oslave Rotundy.
Okrem piva, alko i nealko nápojov majú v Rotunde v ponuke aj stálu ponuku grilovaných dobrôt ako sú burger, panenka, kurací steak, koleno, grilovaný losos či halloumi syr.
Pripravujú tiež hranolky, pinsu, nakladaný hermelín, ale tiež napr. oškvarkovú nátierku s chlebom, či studený tanier (prosciutto, syr, olivy, pečivo).

V stálej ponuke je aj Rotunda Smash Burger.
V Rotunde pravidelne premietajú športové prenosy na veľkorozmerné plátno, výnimkou nebudú ani blížiace sa majstrovstvá sveta vo futbale, ktoré sa začnú 11. júna. V podniku sa je možné zapojiť aj do tipovačky.
„Naše priestory ponúkame aj na prenájom pre oslavy, k dispozícii vieme vyčleniť napr. aj súkromné priestory na poschodí či celú letnú terasu," pokračuje Minarovič. Rezervácie sú možné na 0908 321 299.
Rotunda sídli na Kalinčiakovej 14 v Trnave.
Tričká Trnavská 13 už v predaji v Rotunde
Podnik bude tiež jednou zo zastávok pivného pochodu Trnavská 13, ktorý je na programe v sobotu 13. júna. Zlatistý mok budú čapovať na bare aj v susediacom parku, na zajedanie budú mať pripravené burgre, kolená a grilované kurence.
Už dnes si je možné kúpiť v podniku tričko Trnavská 13, ktoré budú v ponuke aj počas narodeninovej soboty.
Rotunda Spiegelsaal je otvorená denne od 16:00, cez pracovný týždeň do 23:30, v piatky a soboty do 1:30, v nedeľu do 22:00.
Viac o tomto gastropodniku sa dozviete aj na Instagrame.









V Archeoparku Cífer-Pác ukážu historické boje, doboví vojaci prejdú aj Trnavou










