Po páde v sprche je brankár Mimy v nemocnici

ŠPORT - Futsal | 25.11.2011, 23.22, Tatiana Čuperková

V zápase Mimy Trnava so Slov-maticom Bratislava bolo už vopred jasné, kto bude víťaz, neznáme bolo len konečné skóre. Hoci bol úradujúci majster na vlastnej palubovke favoritom, od 4. minúty prehrával po góle Sládečka.

Po páde v sprche je brankár Mimy v nemocnici

Ilustračné foto: shutterstock.com

Potom však už prebral taktovku stretnutia domáci celok a už do polčasu otočil vývoj presnými zásahmi Mikitu, Haľka a Bartošeka. Prelom v stretnutí nastal hneď na začiatku druhého polčasu. Slov-matic strelil v priebehu dvoch minút dva góly a bolo jasné, že o víťazovi je rozhodnuté. Mima ešte raz zaútočila. Kunka elegantne prestrelil brankára Brndiara. Lenže Slov-matic strelil ďalšie dva góly, z toho druhý do prázdnej brány pri power play hostí, a uzavrel na 7:2.

Dráma Mimy sa však paradoxne neodohrala na palubovke, ale v sprchách. Náhradný brankár Tobiaš Súkenik sa pošmykol tak nešťastne, že dopadol rovno na lakeť. Do ŠH Mladosť si pre neho prišla sanitka. Podľa prvotných odhadov to vôbec nevyzerá dobre. Zdá sa, že Súkenik má minimálne vyskočený lakeť. Momentálne je na vyšetrení v bratislavskej nemocnici a konkrétnu diagnózu zatiaľ nepoznáme.