Trnavské rybníky
reklama

VIDEO: Hokejisti Trnavy: O ďalší krok bližšie k play-off

ŠPORT - Hokej | 18.1.2011, 00.00, Tatiana Čuperková

Úľava sa dala vyčítať z tváre trénera HK Trnava Rudolfa Macka. Jeho zverenci po prvej tretine prehrávali s predposledným Dolným Kubínom 1:2, po dvoch to bolo nerozhodné 2:2.

Gladiátori sa v tejto fáze mohli obávať o výsledok. „Stav ma vtedy skutočne netešil, ale videl som štatistiky striel. Tie hovorili jasne v náš prospech 19:9. Kubín nám však aj z tých málo striel dokázal dať dva góly v oslabení. Veril som, že je len otázkou času, kedy dostaneme zápas pod kontrolu. Napokon sa nám podarilo odskočiť súperovi na dva góly a už som o výsledku nepochyboval.“ Týmto víťazstvom si Trnava poriadne otvorila brány play-off. „Od piateho miesta je to veľmi vyrovnané. Dôležitý je každý bod a mnoho tímov stále bojuje o šancu hrať ďalej. Verím, že touto výhrou sme vkročili do bojov o medaily a zvyšné dva zápasy základnej časti, ktoré hráme na súperovom ľade, už nebudú pre nás náročné psychicky,“ povedal Macko.

Púpavy pri aleji
reklama

 

 

Po operácii oka sa už dávnejšie do tréningového procesu vrátil útočník Mário Ďuriš. Na súpisku tímu sa však ešte nedostal. Počíta tréner v tejto sezóne ešte s jeho službami? „V prvom rade musím povedať, že Mário výrazne zlepšil prístup k tréningom. Som naklonený myšlienke, aby ešte hral. Pokiaľ budeme hrať play-off, čakajú nás ťažké stretnutia. A keď sa on bude snažiť tak ako doteraz, dám mu šancu, aby nastúpil,“ dodal.
 
1. liga – 38. kolo
Trnava – D. Kubín 6:2 (1:2, 1:0, 4:0)
Góly: 10. Schneider, 35. Mišura, 43. Valach, 45. Mertel, 50. Jankovský, 51. Čunderlík – 6. Obuch, 20. Hančiak
Vylúčenia 7:6, presilovky 1:2, oslabenia 1:0
Rozhodoval: Valachovič, 243 divákov
HK TRNAVA: Stacho – Krajčík, Schneider, Reho, Zachar, Joanidis, Šoltys – Grman, Čunderlík, Barčák – Mertel, Mišura, Hlavna - Hutár, Schmidt, Valach – Jankovský, Krajčovič 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda 3
reklama
Cisárky Sereď
reklama