Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

MÓDNA POLÍCIA: Tričká s nápisom sú v divadle zakázané!

RELAX - Módna polícia | 27.11.2011, 20.34, Katarína Rosinová

Obľúbené kontroverzné Divadlo GUnaGU k nám zavítalo počas festivalu Divadelné inšpiratívne vystúpenia – DIV. V Dome kultúry odohrali svoju najnovšiu inscenáciu Veľká kilovačka na námestí Billa Gatesa. Pritiahli predovšetkým mladých, pre ktorých sú čierny humor, stvárnenie súčasných tém a moderný jazyk, vrátane vulgarizmov, obzvlášť atraktívne. Etiketa káže, ako sa treba obliecť do klasického divadla, ale čo s takým menej klasickým? Ako si poradili návštevníci, neprešvihli to? Ich outfity ohodnotil Mikuláš Santner, majiteľ modelingovej agentúry Flash. Ak máte iný názor ako on, neváhajte a vyjadrite ho na Facebooku Trnavského hlasu alebo na našej stránke hlas.sk.

MÓDNA POLÍCIA: Tričká s nápisom sú v divadle zakázané!

Júlia z Trnavy prišla na predstavenie s priateľom.
Návšteva divadla si vyžaduje elegantné večerné oblečenie a pruhované úpletové šaty nepôsobia príliš večerne. Keďže toto predstavenie sa nehralo priamo v divadle, myslím si, že Júlia sa na danú príležitosť obliekla úplne vhodne.

reklama

 


Róbert z Trnavy sa v divadle dobre zabavil.
Je to fajn. Vhodný výber košele i topánok. Čierna farba dodáva nádych elegantnosti. Ak by mal so sebou sako, tak by v tomto oblečení pokojne mohol ísť aj do SND.

 


Vladimír z Majcichova vzal na GUnaGU svoju partnerku.
Tak toto nie. Kamkoľvek by mladý muž išiel takto oblečený, mal by úspech, ale na divadelné predstavenie sa kombinácia tričko s nápisom, rifle a tenisky vôbec nehodí.

 

 

reklama

Predstavenie si nenechala ujsť ani Petra z Majcichova.

Oceňujem pekne skombinované čižmičky s kabelkou a doplnkami a pekne upravené vlasy. Som rád, že dámy si uvedomovali, kam idú a obliekli sa do šiat.

 

Frido Vajs
Foto: Michal Hlavatovič

 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda
reklama