Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

EXKLUZÍVNE: Máme ich! Vykúpali sa v hypermarkete s kaprami

RELAX - Tí sú naši | 4.12.2011, 18.41, Vladimír Kampf

Informácia o tom, že verejné pohoršenie medzi rybami budili dvaja Maduničania, nás nenechala chladnými. So širokým úsmevom ich nabonzoval prvý mladík, ktorého sme pred miestnou krčmou oslovili. :-)

EXKLUZÍVNE: Máme ich! Vykúpali sa v hypermarkete s kaprami

Prvý odvážlivec skáče medzi ryby.

reklama

 

Marthyho mama sa smiala už keď nám otvorila dvere a pred domom videla redakčné auto: „Má to po strýkovi,“ skonštatovala. „Aj ten robil hovadiny. Raz ožral capa a priviezol si ho na fúriku do roboty.“


Marthy spomína: „Už pred rokom, keď som videl tie kade, mi napadlo, že by bolo zábavné do nich skočiť. Vtedy však bolo v obchode oveľa viac ľudí. Tentoraz sme mali málo živých divákov,“ dodal trochu namrzene.

 

reklama

Matrhy je pod vodou.

 

Partia piatich mladých ľudí išla pôvodne do kina, ale mali len posledný lístok. Už v aute z Maduníc vypili nejaké to vínko. Osud ich od kina zavial do trnavského pivovaru. „Boli sme výnimočná partia a mali sme skvelú náladu. Potom začal byť niekto hladný. Najprv, že ideme do mekáča. To sa mi moc nepáčilo. Potom spolužiak zo základnej školy Motýl navrhol spomínaný obchod. Vtedy mi napadlo zdôveriť sa mu, na čo som tam pred rokom myslel. Jemu sa môj nápad zapáčil a chcel ho okamžite vyskúšať. Bez prípravy. Bolo to v nedeľu o jedenástej večer.“

 

Trocha šialeného bláznenia na klzkej podlahe.


Marthy sa ponáhľal. Vedel, že ho ochrankári môžu zastaviť. Vyzliecť sa a šup do kade s kaprami... Motýl to už nemohol vzdať. Bol druhý na rade. Spolu s nimi tam boli ešte traja kamaráti, ktorí celú grotesku nakrúcali.

 

A je tam aj Motýl.


„V stredu sme oslávili, že sme sa dostali rovno do hlavnej spravodajskej relácie,“ pochvaľuje si iniciátor tejto aktivity. „Keby tam tak povedali, že robím jemné stavbárske práce. Napríklad zatepľovanie. To by bola reklama!“

 

Obaja sú už vybláznení.


Marthy tvrdí, že ďalší šialený nápad zatiaľ nemá, ale ktovie... „Už by sme mali mať rozum, veď máme obaja tridsať rokov. Nie sme nejakí zbrklí študenti, ako o nás hovorili. Mrzí ma, že niektorí nemajú pre tento druh humoru pochopenie. Ľudia sú všelijakí. Nikomu sme predsa neublížili. Ani tým kaprom. Človek sa vyberie do kina, a takto to dopadne,“ vzdychol si Marthy.

 

Motýl a Marthy, hlavný predstavitelia bláznivého videa.


Mimochodom: Keby zlodejské gangy v tom hypermarkete zorganizovali podobné divadlo, dostatočne všetkých zabavia a o dve uličky ďalej môžu ich kumpáni pokojne rabovať.

 

Ochrankári spočiatku neverili, že to naozaj.


Marthymu a Motýlovi naparili štátni policajti po tridsať eur pokutu za budenie verejného pohoršenia. Oni sa však cítia ukrivdení, pretože za budenie verejnej zábavy nedostali ani cent. :-)

 

Celé video bujarej zábavy nájdete TU.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama