Trnavské rybníky
reklama

Ľadové kráľovné sú z trnavského klubu

ŠPORT - Ostatné športy | 6.12.2011, 18.00, Tatiana Čuperková

Trnavské krasokorčuliarky pokračujú vo výborných výkonoch na domácej scéne, ale aj v zahraničí. Na Veľkej cene SNP v Banskej Bystrici sa predviedlo desať zvereniek trénera Miroslava Bokora, tri z nich si doniesli pódiové umiestnenia.

Ľadové kráľovné sú z trnavského klubu

ilustračné foto: www.shutterstock.com

Top development
reklama


V kategórii mladších nádejí obsadila Katarína Kleštincová štvrté a Patrícia Gálová piate miesto. Medzi staršími nádejami skončila Michaela Čaplová piata. V mladších žiačkach sa už tradične darilo Alexandre Hagarovej, ktorá túto kategóriu vyhrala. Tretia skončila Timea Študencová a na výborné piate miesto sa prebojovala Miroslava Magulová. Siedme miesto v starších žiačkach si odniesla Kristína Čaplová. Silne obsadenou bola aj kategória junioriek, kde sa na druhé miesto prebojovala Erika Viteková. Piata skončila Lucia Poláčková a šiesta Ľubica Kadlíčková. Dievčatá svojimi výkonmi a viac či menej zvládnutými prvkami opäť potvrdili, že im právom patrí titul najlepšieho krasokorčuliarskeho celku na Slovensku za uplynulú sezónu.
To, že ich výkony nie sú dielom náhody, potvrdili na medzinárodnej súťaži Santa Claus v Budapešti. Trnavčanky obsadili tri kategórie, opäť s výbornými výsledkami. V mladších nádejach skončila Patrícia Gálová na druhom mieste a Katarína Kleštincová na štvrtom. V starších nádejach bola druhá Michaela Čaplová. Alexandra Hagarová znova ukázala, že v mladších žiačkach patrí k tomu najlepšiemu čo na Slovensku máme a túto kategóriu suverénne vyhrala aj v Budapešti.
 

 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2025. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda TANEX
reklama