Trnavské rybníky
reklama

Blog Šoková terapia: Zdrobneniny sú pre deti

BLOG - Šoková terapia | 27.1.2011, 00.00, Tatiana Čuperková

V živote sa stretávame s rôznymi ľuďmi. Niektorí sú nám sympatickí viac, iní menej. Pri výbere partnera, najmä na začiatku vzťahu, sme však zaslepení láskou. Sme ochotní tolerovať mnohé nedostatky, ale to sa nám časom vracia ako bumerang.

Niekoľko vecí vyslovene neznášam. Moja vynikajúca priateľka Petra to vie, a tak len čo jej poviem, že mi niečo pije krv, presne vie, o čom hovorím.

Nový Hlohovec
reklama

V prvom rade nenávidím zdrobneniny. Aj keď som svojich doterajších dvoch vážnejších partnerov pre život milovala, mala som husiu kožu zo znechutenia, keď z ich úst vyšla veta typu: „Ktorú vetrovočku si berieš? Čo chceš dnes papať? Ako si sa vybúvala? Robíš si nechtíky?“ Vrcholom pre mňa boli dve smskové slová: ajojček a cmúčik.

Nemám to rada. Mám tridsať rokov, nie tri. Liezlo mi to na nervy. Ako keby mi dávali najavo, že som v ich očiach na úrovni malého dieťaťa, a nie samostatnej dospelej ženy.

Ďalšie tri veci v mojom rebríčku už nesúvisia s mojimi bývalými partnermi. Ktorí, mimochodom, boli šarmantní a vtipní, ale zjavne nie stvorení pre mňa.

reklama

Druhé miesto rebríčka patri rukám. Asi som fetišista, ale pre mňa je mužské predlaktie obrovským merítkom jeho sexepílu. Mužné predlaktie a nádherné dlane so štíhlymi prstami a upravenými nechtami. To je to, na čo sa zameriavam okamžite. Dlhé, žlté a špinavé nechty sú u mňa poriadny prepadák. A je mi skutočne jedno, či má ten dotyčný pán tvár ako Brad Pitt.

Tretie miesto v mojom antirebríčku majú kľúče. Obrovský zväzok hompáľajúci sa na pútku nohavíc. To štrngotanie pri každom pohybe ma znervózňuje. Štvrté miesto zaujal trčiaci hrebeň zo zadného vrecka. Našťastie, podobní seladóni postupne vymierajú, a tak tento bod uvádzam skôr zo zotrvačnosti, ako z čistej nenávisti.

Myslím si, že každá žena má svoj rebríček, podľa čoho hodnotí kvalitu muža. Nemusí byť totožný s tým mojím. Veď mnohým dievčatám vyhovuje maznavé infantilné rozprávanie sa  alebo dlhý necht na malíčku, s ktorým sa dajú otvárať konzervy.

Pokiaľ vám to prekáža, radšej na to partnera upozornite hneď. Vyhnete sa budúcim konfliktom. Ja som totiž pasívne agresívna, keď niekto podceňuje moju inteligenciu.

PS: Neznášam sloveso zrobiť!

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama