Trnavské rybníky
reklama

MÓDNA POLÍCIA: Pozor na biele čapice! Príliš svietia

RELAX - Módna polícia | 11.12.2011, 15.59, Katarína Rosinová

Verejné korčuľovanie na zimnom štadióne je skvelý spôsob, ako zabiť nudu, urobiť niečo pre svoje telo a zabaviť sa. V sobotu večer sme tu stretli prevažne rodiny s deťmi, ale aj mladých, ktorí sem prišli najmä zapôsobiť na opačné pohlavie. To, že na ľad sa treba obliecť nielen slušivo, ale najmä teplo, vedia takmer všetci. Vybraných korčuliarov hodnotil Mikuláš Santner, majiteľ modelingovej agentúry Flash. Myslíte si, že bol tentokrát až príliš zhovievavý? Vyjadrite sa na Facebooku Trnavského hlasu alebo v diskusii tu - na našej internetovej stránke.

MÓDNA POLÍCIA: Pozor na biele čapice! Príliš svietia

Alenu sprevádzal na klzisku syn Jakub

reklama

Alena je v pohodlnom športovom oblečení, dokonca aj tá čelenka je fajn. Jakub si na korčuľovanie takisto zvolil dobrý a pohodlný outfit.

 


Kamaráti Miro a Pavol sa nechceli fotiť jeden bez druhého
Miro by takto oblečený mohol ísť pokojne i do baru na posedenie s kamarátmi. Na Pavlovi mi prekáža farba čiapky. Pokiaľ by bol aj iný kus jeho odevu v bielej farbe, tak by to bolo O.K., ale takto biela čiapka na jeho hlave dosť svieti.

 

reklama

Nikoleta sa korčuľovala sama, ale vôbec jej to neprekážalo.
Páči sa mi Nikoletin outfit. Slečna si na seba zrejme potrpí. Napriek sukni to celé vyzerá pohodlne a vhodne i na ľad. Dokonca to pôsobí tak profesionálne, ako na tréning krasokorčuľovania.

 


Petra a Grétku ľad na zimnom štadióne unavil
Zimné, športové a priam stvorené na ľad! U malej Grétky ružové doplnky obľúbenej značky, samozrejme, nemôžu chýbať.

 

FOTO: Michal Hlavatovič

 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda plug in hybrid
reklama