Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

MÓDNA POLÍCIA: Santa Claus na vianočných nákupoch

RELAX - Módna polícia | 19.12.2011, 10.00, Katarína Rosinová

Rýchlo pozháňať darčeky, kým nie je neskoro! Nákupná horúčka je v plnom prúde, pri pohľade na preplnené obchodné centrá sa človek až čuduje, o akej kríze sa to stále hovorí. Niektorí k nákupom pristupujú prakticky a chcú sa najmä cítiť pohodlne. Iní sa vyobliekajú podľa najnovších trendov. Náhodne sme zastavili návštevníkov obľúbeného trnavského hypermarketu a odfotili sme ich outfity. Tie potom zhodnotil náš dvorný módny odborník Mikuláš Santner. Čo vy na to? Vyjadrite sa na našom Facebooku alebo internetovej stránke www.hlas.sk.

MÓDNA POLÍCIA: Santa Claus na vianočných nákupoch

Dušana a Martin zo Smoleníc si vyrazili na nákupy.
Martin je farebne zladený dobre. Všetko by bolo O.K., až na rifle, ktoré sú dolu dosť rozšírené a to už dávno nie je in. Dušana sa na vianočné nákupy vybrala pekne a pohodlne oblečená. Žltou bundičkou celkový vzhľad osviežila. Svedčí jej to.

reklama


Denisa s dcérou Biankou prišli do trnavského hypermarketu až zo Šale.

Obe siahli po pohodlnom outfite. U pani Denisy mi trošku prekážajú vyhrnuté rifle. Ak sú jej dlhé, je lepšie dať si ich skrátiť. Biankin vzor na bunde nejde dokopy s károm na nohaviciach. Bije sa to. Odporučil by so k tejto bundičke vziať si radšej nohavice bez vzoru.Dušan a Marika z Trnavy úspešne nakúpili vianočné darčeky.

Pani Marika pôsobí ako elegantná dáma a na nákupy sa vybrala pekne upravená. Jej manžel pôsobí športovejšie, ale tiež je to fajn. Pozerám, že sa im darilo pri nakupovaní darčekov. Alebo že by Dušan suploval Santa Clausa?Márii z Trnavy sa minul chlieb, preto ho išla dokúpiť.
Teplákovú kultúru príliš nemusím, ale ak sa na to pozriem z inej stránky, tak hlavné je, že sa v tom pani Mária cíti dobre. Farebne je zladená vhodne.

 

reklama

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda
reklama