Trnavské rybníky
reklama

Ples Spartaka: Hanzelovci očarili, parketovým levom Koubský

ŠPORT - Futbal - Spartak | 15.1.2012, 17.00, Ján Král

Tomu sa hovorí štýlová zábava! Futbalisti trnavského Spartaka sa nahodili do gala a ukázali, že im to ide nielen na futbalových trávnikoch ale aj na tanečnom parkete. Do kola zobrali svoje partnerky na Reprezentačnom plese Spartaka a športovcov regiónu Trnava.

Ples Spartaka: Hanzelovci očarili, parketovým levom Koubský

Miroslav Karhan s manželkou Danielou sa odviazali na parkete.

Púpavy pri aleji
reklama

 

Podujatie zorganizovali červeno-čierni spoločnými silami s futsalistami Mimy. Spoluprácu medzi tímami potvrdili v úvode plesu manažér mládeže Spartaka Marián Černý a prezident Mimy Marek Ondrejka vymenením klubových šálov. „Dva kluby v Trnave sa dokázali spojiť a zorganizovať jeden spoločný ples. Ukázali sme, že keď sa chce, tak to ide. Verím, že je to prvý krok vzájomnej spolupráce do tohto roka a bude ešte užšia,“ uviedol Ondrejka. „Ples nerobíme pre zisk, naším zámerom je, aby sa ľudia po náročnom roku trochu zrelaxovali a oddýchli si. To, že sa tak deje pod červeno-čiernymi farbami nám robí všetkým len dobre,“ doplnil Černý.

 

Úvodný príhovor mali Marek Ondrejka (vľavo) a Marián Černý (úplne vpravo).

ŠUPA technika
reklama

 

Program spestrili tanečníci z KTŠ Tyrnavia.

 

V zmodernizovaných priestoroch Domu kultúry sa zišlo dvesto hostí. Medzi nimi nechýbali futbalisti ligového áčka Miroslav Karhan, Marek Kaščák, Jiří Koubský, Roman Procházka, Ľuboš Hanzel, masér Mário Prelovský či mládežnícki tréneri Milan Malatinský a Marián Hýbela. Všetci vedno s nežnejšími polovičkami. „Ples ma vytrhol zo stereotypu, predsalen kvôli zraneniu mám momentálne obmedzené možnosti. Cítime sa tu s manželkou veľmi dobre. Naposledy som tancoval na vlastnej svadbe, to už je nejaký ten piatok, tak uvidíme ako mi to pôjde,“ pousmial sa český dlháň v službách andelov Jiří Koubský.

 

Čítajte aj: Pozrite sa, kto všetko prišiel na spartakovský ples

 

Obavy mal zbytočne, manželku Alicu povyzvŕtal ako skúsený parketový lev. „Tešíme sa, že popri tréningu dostali naši partneri možnosť odreagovať sa. V Trnave tvoria rodiny futbalistov skvelú partiu, asi najsúdržnejšia, akú sme zažili počas Jirkových pôsobísk. Bývame v jednom komplexe spoločne s Grossovými, Kaščákovými a Vyskočilovými. Navštevujeme sa medzi sebou, deti sa spolu môžu zahrať. Rozumieme si,“ pochvaľuje si mimofutbalovú pohodu, s akou sa stretla v slovenskom Ríme Alice Koubská.

Koubskí vo víre tanca.


„Je to tu pekné, zišla sa dobrá partia a to je výborné,“ zdupľovala priateľka Ľuboša Hanzela Michaela. „Zatancujem si na hocijakú hudbu, musí byť len dobrá nálada,“ pousmial sa jej partner, ktorý má v kabíne prezývku Šogo. Mimochodom, ak by sa udeľoval titul kráľa a kráľovnej plesu, za oblečenie by titul určite dostala práve táto dvojica. Michaele princeznovské šaty pristali a Ľuboš pri nej pôsobil v obleku ako model vystrihnutý z najnovšej kolekcie.

Ľuboš Hanzel s priateľkou Michaelou tvoria krásny pár.


Silne im však konkurovali Miroslav Karhan s manželkou Danielou. Farebne ideálne zladený, ešte k tomu v klubových farbách, sa nenechali zahanbiť ani pri tanci. To reflektoval i klubový masér Mário Prelovský: „Mladší majú s ľudovkami problém, staršiu časť kádra zachráni Miro, ten bude na parkete skvelý.“ A tak aj bolo. Nezaostávali ale ani Prelovskí: „Otestovali sme si schopnosti v novembri na stužkovej,“ prezradil zákulisné prípravy s úsmevom.

Mário Prelovský s manželkou Zuzanou (v bledomodrom) sa dostali aj do pozornosti kamier.


Večerom sprevádzal moderátor Chyno, program spestrilo vystúpenie tanečníkov z KTŠ Tyrnavia a spevákov Bystríka a Roba Pappa. V tombole sa súťažilo o zaujímavé vecné ceny a po polnoci vznikla aj súťaž medzi nežnejším pohľadom v streľbe lopty do brány. Víťazka získala tridsaťlitrový sud piva. Zábava sa natiahla do neskorých ranných hodín, poslední hostia odchádzali o piatej hodine so slovami: „Vďaka, určite prídeme aj o rok.“

Robo Papp a Bystrík (vpravo) roztancovali sálu.

 

Jiří Koubský odhalil skrytého šoumena. Marek Kaščák sa pri pohľade na neho veľmi dobre bavil.

 

S partnerkou Alicou si užili na parkete aj romantické chvíľky.

 

Milan Malatinský doteraz tajil tanečný talent.

  

Zábava naberala čoraz väčšie grády.

 

Zdatnejší išli aj do kolien.

 

Ostatní zostali pri odskúšanej klasike.

 

Spoločným menovateľom tanca bol úsmev na perách.

  

Ide nám to, nie?

  

Nechýbali ani pohyby telo na telo.

  

V oblečení logicky prevládala červená a čierna.

  

Všichni ruce na horu!

  

Partie sa bavili spoločne.

 

Marián Černý sa popri povinnostiam  s organizovaním akcie stíhal venovať aj manželke.

 

Najusmiatejší pár večera. 

 

Sympaťáčky Dominika a Janka sa postarali o tombolu.

 

Jedna z tombolových cien putovala napokon aj ku Koubským.

 

Spokojný Roman Procházka.

   

A chýbať nesmel ani Bíli Andel. 

 

Podaktorí maskota dokonca vyzvali k dance battle.

  

Miroslav Kamenár, brat známeho brankára Ľuboša, ukoristil dve krásavice.

 

Veľká a súdržná partia.

 

Aj títo hostia odchádzali spokojní.

 

Viac o akcii sa dozviete TU.

 

FOTO: Michal Hlavatovič a Vladimír Kampf

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama