Trnavské rybníky
reklama

MÓDNA POLÍCIA: Pane, čo nesiete v tej taške?

RELAX - Módna polícia | 15.1.2012, 18.39, Katarína Rosinová

Odjakživa nám vštepovali, že návšteva kostola je slávnostná udalosť, na ktorú sa nehodí ísť v teniskách a rifliach. Nie každý to však dodržiava. Najmä v lete si zvykli mladí chodievať na bohoslužby oblečení priam nemravne – dievčatá v krátkych šatách na ramienka a chlapci v šortkách. V zime odhaľovanie nehrozí, zato roztrhané džínsy či vyšmatlané bagandže áno. Ako sa s tým popasovali Chtelničania? Posvietili sme si na nich na jednej z omší počas sviatkov. Návštevníkov obecného bohostánku sme si odchytili pri krásnom betleheme. Prečítajte si hodnotenie znalca, majiteľa modelingovej agentúry Flash, Mikuláša Santnera.

MÓDNA POLÍCIA: Pane, čo nesiete v tej taške?

Darinka a Milan

reklama

Darinka vie, čo sa patrí. Dokazujú to pekný, elegantný kabátik a čierne čižmičky. Na kostolnú omšu je vhodne oblečená. Pán Milan je oblečený fajn, keby si dal čierne nohavice, tak úplne super.

 


Ivana a Ľubomír
Ivana vďaka tomu, že sa obliekla do čierneho, pôsobí elegantne. Škoda, že si Ľubomír nezvolil namiesto zelenej bundy čiernu, alebo kabát.

 


Marcela
Tak toto sa mi vôbec nepáči. Je to nevhodné oblečenie nielen do kostola, ale kamkoľvek.

reklama

 


Radka
Aj napriek rifliam si myslím, že Radka sa obliekla úplne vhodne. Je to všetko aj pekne farebne zladené.

 


Viliam
Tak teraz neviem, či pán Viliam išiel do kostola, alebo na nákupy. Nuž vidno, že je to stará škola, ktorá sa bez veľkej nákupnej tašky alebo igelitky nepohne nikam. Možno niesol mirhu, kadidlo a zlato, preto potreboval tašku, alebo si z kostola nesie omšové víno. :)

 


Zdenka a Rozália
Vidno, že obe panie sa snažili obliecť elegantne. U pani Rozálie je však na kope veľa vzorov a ešte viac farieb. Pokiaľ idú z polnočnej omše, kabelky im poslúžia v prípade nutnej sebaobrany. :)

 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda 3
reklama