Trnavské rybníky
reklama

VIDEO: V Špačinciach na country plese to žilo

AKTUALITY - Región | 24.1.2011, 00.00, Darina Kvetanová

ŠPAČINCE – To bolo ródeo! Kovboji a kovbojky si v predposlednú februárovú nedeľu v miestnom kultúrnom dome poriadne zaplesali. Róbou večera však neboli elegantné šaty, saká, nohavice a kravaty. Povinnou výbavou na tomto plese sú džínsy, košeľa a klobúk.

VIDEO: V Špačinciach na country plese to žilo

Kovbojov a kovbojky hriala skvelá hudba, no aj niečo iné. Foto: Michal Hlavatovič

reklama

Country ples v Špačinciach organizuje Turistický oddiel Špačinskí pekní chlapci a skupina Návrat. Práve títo muzikanti boli jednotkou večera. Ľuďom hrali do tanca známe country songy a, samozrejme, aj hity zo svojho repertoáru.

 

Líder skupiny a hlavný organizátor Miroslav Uváčik vyjadril po polnoci svoje nadšenie z nálady, ktorá na plese vládla. Lístky na tradičnú špačinskú zábavu boli viac ako mesiac dopredu vypredané. Nielen v obci, ale v celom regióne je totiž známa jej dobrá povesť. Ľudia sa sem prišli zabaviť aj z okolitých dedín, z Trnavy a stretli sme dokonca aj kovbojov zo Záhoria.
Do rytmu všetkým zahrali aj Nitrania Pengagi a vstupy medzi jednotlivými kolami robili aj trenčianski tanečníci z Country tanečného súboru Maryland. Na plese tiež súťažili družstvá najsilnejších chlapov a žien v preťahovaní lanom. Z toho kovbojského vyhrala a všetkých súperov zdolala Country ulička, medzi ženami sa tešili Krásavice.

Munipolis
reklama

 

Zábava trvala ako na Divokom Západe - do východu slnka.
Viac o akcii si môžete už tento štvrtok prečítať v týždenníku Trnavský hlas. Tešiť sa môžete aj na kopec skvelých fotiek z country plesu Špačinských pekných chlapcov.

Organizačný štáb. Títo ľudia sa podieľali na príprave Country plesu Špačinských pekných chlapcov. Foto: Ivona Uváčiková.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama