Trnavské rybníky
reklama

Spartakovec Guldan v Bohemians nezakotví, hľadá si angažmán

ŠPORT - Futbal - Spartak | 19.1.2012, 17.28, Ján Král

Do mužského futbalu vhupol s nálepkou obrovského talentu. Objavoval sa aj v mládežníckych reprezentačných výberoch. Mal všetko pred sebou. Za ostatný rok však prežíva Martin Guldan nepríjemné futbalové obdobie. Vypadol z A-tímu Spartaka a boril sa so zranením.

Spartakovec Guldan v Bohemians nezakotví, hľadá si angažmán

Martin Guldan (vpravo) donedávna patril k členom A-tímu. Teraz je všetko inak. Foto: Ivan Kopčáni

Púpavy pri aleji
reklama


Na konte má tento dvadsaťjedenročný odchovanec mládežníckej liahne andelov 34 ligových štartov a sedem gólov. Už v minulej sezóne však nastúpil iba v piatich zápasoch, dovedna na ihrisku pritom strávil iba 109 minút. Z väčšej záťaže ho vyradil boľavý chrbát. Pribral a v lete sa už nedostal ani do kádra áčka. Pravidelne ale nehrával ani za rezervu. „Prasknutá platnička sa mi stále bolestivo ozývala, v podstate to vyzeralo tak, že som jeden týždeň trénoval a nasledujúci nie. Podstúpil som liečbu v bratislavskej nemocnici, ozonoterapiu a rôzne cvičenia. Teraz už ma, našťastie, nič nebolí a chcem sa opäť popasovať o futbalovú budúcnosť,“ hovorí mladý útočník.


Uvedomuje si však, že cesta do A-mužstva je pre neho momentálne zarúbaná. „Potrebujem poriadne potrénovať, dostať sa do formy a počas jari sa rozohrať v inom klube. Nie som na tom ešte fyzicky dobre,“ vraví Guldan. Aj preto mu nevyšla skúška v pražskom Bohemians 1905, ktorú absolvoval v úvode januára.
Momentálne si hľadá nový angažmán. „Mám niečo rozrobené, teraz je ale ešte priskoro o tom hovoriť. V béčku určite zostať nechcem,“ dodal.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama