Na pravé poludnie II, voľné pokračovanie príbehu o chlapákoch
AKTUALITY - Piešťany | 24.1.2012, 13.51, Benjamín Škreko
PIEŠŤANY – Bezdomovci, to sú chlapi! V stredu minulého týždňa si jeden z nich, 43-ročný miestny občan R. O., na pravé poludnie smelo ustlal na Ulici pod Párovcami.
Neznáma žena v obave o jeho zdravie zavolala mestskú políciu. Hliadka zistila, že hrdina je nielen riadne opitý, ale po páde na asfalt chytil aj rozsiahle chodníkové lišaje. Muž však zachoval dekórum, lekárske ošetrenie statočne odmietol a hrdo sa z miesta odpotácal.







Krajskí poslanci odsúhlasili kúpu pozemkov pre cyklotrasu Klčovany - Smolenice
Letné tábory: Viac než len prázdninová zábava









