Človek si pre ľudskú závisť nemôže ani poriadne pospať
AKTUALITY - Piešťany | 24.1.2012, 15.14, Benjamín Škreko
PIEŠŤANY – Nikto nepresvedčí 49-ročného R. N., že je bezdomovcom, keď je v meste toľko činžiakov, kde sa podľa chuti kedykoľvek usalaší. Nebyť ľudskej závisti, možno by mu na úrade vystavili do niektorej pivnice aj trvalé bydlisko.
Pred týždňom vo štvrtok kúsok pred polnocou naňho takto zavolala mestských policajtov jedna z obyvateliek bytovky na Schererovej ulici. Hliadka ho odtiaľ vykázala, ale v piatok už tam v spoločných priestoroch vyspával zasa. Tentoraz ho policajti zobudili z najhlbšieho spánku o štvrtej nadránom.







Všetko po starom, krajských poslancov bude aj naďalej štyridsať
Vlčie hory by po rokoch sľubov mali konečne zostať bez nebezpečných odpadov
Cestári opäť v ohrození, na diaľnici do ich auta v plnej rýchlosti narazil Mercedes










