Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

MÓDNA POLÍCIA: S deťmi sa fotili aj najväčší "tyrani"

RELAX - Módna polícia | 29.1.2012, 20.40, Gabriel Kopúnek

Uplynulý víkend si v bratislavskej Inchebe dali dostaveníčko všetci tí, ktorí majú čo povedať do cestovného ruchu. Hneď v prvý deň veľtrhu sa na výstavisku konajú rôzne recepcie za účasti prezidenta, ministrov a vzácnych hostí. Situácia si teda vyžadovala, aby boli všetci nahodení do gala. Veľký dôraz kladú vystavovatelia na vzhľad hostesiek, promotérok a ďalších, ktorí sa motajú okolo stánkov a sú na očiach. Nás zaujímalo, či sú títo ľudia naozaj reprezentatívne oblečení. Popritom nás oslovili aj ďalší, ktorí chceli byť stoj čo stoj na titulnej strane našich novín. Keďže sa tam ale práve teraz nezmestili, dali sme im šancu aspoň v tejto rubrike. A či im dal šancu aj náš módny guru Miki Santner, majiteľ modelingovej agentúry Flash, sa dočítate v nasledujúcich hodnoteniach.

MÓDNA POLÍCIA: S deťmi sa fotili aj najväčší "tyrani"

Promotérky Zuzana a Zuzana.
Dámy sa na farbe oblečenia isto dohodli a za to im dávam veľké plus. Myslím si, že promotérky by mali mať na sebe rovnošatu, alebo sa aspoň obliecť do rovnakých farieb. Obe pôsobia príjemným dojmom, čo je tiež veľmi dôležité.

reklama

 

Poslanec Milan a hlavný kontrolór Gábor.
Pánom bolo asi z hostesiek horúco, tak si jeden musel rozopnúť košeľu a druhý už vedel, ako to tam chodí, tak sa vyletnil a obliekol si tričko s krátkym rukávom. Inak dobré, páni majú očividne vkus.

 

reklama

Promotérky Marta a Klára.
Takto som si to predstavoval! Dámy pôsobia profesionálne a to aj vďaka elegantným kostýmom, v ktorých sú odeté.


Promotérky Martina a Petra.
Škoda, že sa slečny aspoň nedohodli na rovnakých farbách. Obe sú oblečené a upravené pekne a moderne, ale nepôsobí to príliš profesionálne. Petra sa mohla prispôsobiť Martininmu outfitu, potom by to bolo oveľa lepšie.

 

Redaktorky mestskej televízie Michaela a Anežka.
Jedna elegantná, druhá v pohodlných rifliach, ale obe hodnotím kladne. Oba outfity sa do televízie hodia.

 

Viceprimátor Bystrík, podžupan Augustín a primátor Remo.

Všetci traja páni sú špičkovo moderne a elegantne oblečení. Niet čo dodať, len možno to, aby si z nich aj iní brali príklad v obliekaní!
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda
reklama