Trnavské rybníky
reklama

MÓDNA POLÍCIA: Vnímavejší dokážu zladiť aj niekoľko vrstiev

RELAX - Módna polícia | 12.2.2012, 11.23, prispievatelia

Bola krutá zima, človek by psa nevyhnal, ale... Je to súčasne aj jediná príležitosť na to, aby sa človek vyžil na prírodnom ľade kdesi za dedinou v prírode.

MÓDNA POLÍCIA: Vnímavejší dokážu zladiť aj niekoľko vrstiev

Aj v zime pri vodných plochách záleží na tom, ako vyzeráme. 

reklama

 

Našli sme futbalistov z Nižnej, ktorí tentoraz trénovali hokej. Mráz a ľad ich potešili, aj keď im úsmev zamŕzal. Zohriali sa už pri odhŕňaní nafúkanej vrstvy snehu.
Tentoraz sme vás skontrolovali pri vodných nádržiach pri Dolnom Dubovom a na Víteku nad Chtelnicou. Rovno na Chtelnickú priehradu si netrúfol nikto, pretože je v nej hlboká voda ľad zradný. Ľad na priehradách a prírodných vodných nádržiach je plný najmä cez víkendy.
Hodnotil majiteľ modelingovej agentúry Flash Mikuláš Santner. Ani tentoraz nikoho nešetril. Ak si trúfnete mať iný názor, ako on a chcete ho aj vyjadriť, pokojne tak urobte na webovej stránke hlas.sk.


Frido Vajs
Foto: Michal Hlavatovič

 

reklama

 

 

Filip, Lucia a Dominika z Dolného Dubového.
Fíiha, to sú nejaké hokejistky, aké kanady majú na nohách! Dominika mala požičať Lucii čiapku, aby jej všetko ladilo do fialova. 

 

Lukáš a Matej z Dolného Dubového.
Aký profesionálny postoj! Demitra by bol na nich pyšný! Je príjemné vidieť, ako mladí vedia oceniť to, čo je dobré.  

 

Marek a Tomáš z Dolného Dubového.
Títo chlapci hrajú hokej, alebo robia hradnú stráž? Lebo, keď hrajú hokej, tak... Ale, keď sú prezidentova vyfintená garda.

 

Mário a Peter z Nižnej.
Mário sa chystá tuším priamo z ľadu na diskotéku. Je na všetko a vždy pripravený. Možno by si takto oblečený mohol vymyslieť nejaké krasokorčuliarske vystúpenie.

 

Milan a Tomáš z Dubového.
Vidieť, že Slováci sú silne športovo založení. Na korčule sa vedia lepšie zladiť, ako na všedný deň. To je im na chválu. Samozrejme, takto odetý nemôžu chodiť všade. Aj to sa v našich končinách stáva.

 

Tomáš a Šimon z Nižnej.
Tomášovi sa červená čipka farebne nehodí, ale hlavne, že je v nej teplo. Lebo zima znamená viac vrstiev, ktoré tí vnímavejší tiež dokážu zladiť. 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama