Trnavské rybníky
reklama

MÓDNA POLÍCIA: Riedka zábava bez poriadneho ľudského tepla

RELAX - Módna polícia | 13.2.2012, 13.58, prispievatelia

Valentínska zábava v Hornom Dubovom. Čakali sme, že sa tam nazbiera oveľa viac zaľúbených. Účasť slabá. Pôvodne sme chceli dať zhodnotiť páry. To sa nám nepodarilo. Žeby v Hornom Dubovom nemali dosť lásky? Alebo sme zvolili zlú akciu? Aj keď úroveň valentínskych zábav nie je v ničom odlišná od tých ostatných. Zábava, ako zábava. Aspoň sa je kde schovať v tej strašnej kose. Sála bola vykúrená, ale bez poriadneho ľudského tepla. Keď valentínska, chcelo by to asi tlačenicu. :) Znalec najfundovanejší, ktorý už za svoje názory zdvihol adrenalín nejednému čitateľovi, majiteľ modelingovej agentúry Flash, Mikuláš Santner vás tentoraz videl takto. Nenechajte sa rozladiť a pokojne mu to vráťte tu alebo na našom Facebooku.

MÓDNA POLÍCIA: Riedka zábava bez poriadneho ľudského tepla

Dominik a Lukáš

reklama

Ani sa nečudujem, že títo chlapci na nenašli čo hľadali. Pre inšpiráciu im odporúčam pozrieť si film: Prci, prci, prcičky.

 

 

Jojka, Romana a Janka
Pokúsili sa o styling. Žiaľ tento pokus v štádiu pokusu neposunuli ďalej. Možno nabudúce.

reklama

 

 

Katarína a Zuzana
Katarína je na takúto príležitosť OK, ale Zuzka by mohla zmeniť farbu riflí a aj spôsob ich nosenia. Takto jej skracujú nôžky.

 

 

Patrik a Mišo
Mladí muži vôbec nič nepokazili. Niet čo kritizovať. Rifle, bunda... Alebo žeby sa práve spolu na tej party zoznámili? :-)

 

 

Stanislav a Peter
Stano, ako Harry Potter, skrýva určite čarodejnícku paličku a okuliare za chrbtom. Peter zasa posilňuje, láka baby na bicepsy aj za cenu omrzlín.

 

 

Tomáš a Terézia
Fajn párik. Aspoň jeden. Terezka sa vie vyfintiť. Zaujímavé, že lepšie sa dokážu obliekať tí, ktorí si už našli partnera. Čakal by som, že to bude naopak.

 

Frido Vajs
Foto: Michal Hlavatovič

 


 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama