Trnavské rybníky
reklama

VIDEO: Spartakovci vymenili kopačky za bicykle, zaberal aj tréner

ŠPORT - Futbal - Spartak | 16.2.2012, 08.00, Ján Král

Škrt cez rozpočet. Spartak mal v stredu nastúpiť na prípravný zápas proti Podbrezovej. Vytrvalé sneženie však plány prekazilo. Kluby sa napokon dohodli, že duel zrušia. Ako náhradný program trnavskí futbalisti absolvovali hodinový spinning.

VIDEO: Spartakovci vymenili kopačky za bicykle, zaberal aj tréner

Zaberačku na stacionárnych bicykloch absolvovali aj Patrik Čarnota, Roman Procházka a Martin Raška. Foto: Ján Král

Púpavy pri aleji
reklama


„Zápas so železiarmi nebol pre nás z hľadiska ladenia formy ťažiskový. Navyše, niektorí hráči sú zranení, ďalší majú problém s prechodom z Turecka a ochoreli, takže nám presun do tepla napokon aj vyhovoval,“ povedal tréner Pavel Hoftych, ktorý sa spoločne s hráčmi posadil na stacionárny bicykel a zamakal.

 

Pavel Hoftych sa stavil s asistentmi, že schudne. Spinning je vhodná forma ako na to. Foto: Ján Král

ŠUPA technika
reklama


„So spinnigom mám skúsenosť ešte z predošlých pôsobísk. Výborne sa pritom spojí sila, dynamika a vytrvalosť. Navyše, splníme tréningovú potrebu v príjemných podmienkach. Jediná škoda je, že máme za lektora chlapa, a nie ženu. Ťahalo by sa nám príjemnejšie,“ usmial sa kouč červeno-čiernych.


Pavel Hoftych so svojimi asistentmi Branislavom Kriškom a Vladimírom Kožuchom uzavreli ešte počas sústredenia v moravských Pozloviciach stávku. Každý z nich si určil počet kilogramov, ktoré musí do prvého majstrovského zápasu zhodiť. Ten, kto limit nesplní, musí ostatných pozvať na dobrú večeru.


„Odkedy Vlado ukončil kariéru, zlenivel a pribral. To sa mi nepáčilo. Museli sme ho do stávky poriadne nútiť. Schudnúť má šesť kilov, Braňo Kriška osem a ja tri, keďže som na tom z nich fyzicky najlepšie. Trošku sa však obávam, či sa tento nápad neotočí napokon proti mne.“

  

 

Dôvod obáv? „Vlado začal poctivo trénovať s mančaftom. Braňo si upravil stravu na báze zeleniny a svoj záväzok už splnil. Ja sa trápim. Keď sa pozriete na mňa, to je samá svalová hmota. Ťažko sa mi chudne, keď nemám z čoho,“ pokračoval zvesela.


„Vzhľadom na to, že momentálne nie som na tom v tejto stávke príliš dobre, tak v prípade odloženia prvého kola určite budem tlačiť na to, aby sa termín definitívneho váženia taktiež posunul. Ešte uvidíme, či u chlapcov nenastane jojo efekt a  nenaberú kilá späť.“

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama