Trnavské rybníky
reklama

Spartak sa v generálke na ligu rozišiel s Jihlavou bez gólov

ŠPORT - Futbal - Spartak | 18.2.2012, 17.16, Ján Král

V generálke na ligu Spartak remizoval s Jihlavou 0:0. V dueli Trnavčanov s českým druholigistom vyčnievali obrany nad útokom, fanúšikovia veľa šancí nevideli. Domácim chýbali viacerí zranení hráči zo základného kádra.

Spartak sa v generálke na ligu rozišiel s Jihlavou bez gólov

Spartak nastúpil na zápas v retro dresoch. Foto: Erik Marföldi

Púpavy pri aleji
reklama

 

Spartak - Jihlava 0:0
SPARTAK: Raška (46. Kamenár) – Habánek (46. Schranz), Švec (46. Djiby Ba), Čvirik, Ľ. Hanzel – Kuračka (77. Mikinič), Karhan – Ciprys (58. P. Čarnota), Procházka, Bicák (87. Zvolenský) – Pavelka (61. Naumov)
 

 

Hodnotenie trénera Spartaka Pavla Hoftycha
"Brali sme zápas ako poctu pánovi Kunovi. Klub a fanúšikovia mu spravili krásnu rozlúčku. Mal som z toho zimomriavky. Určite to zhora všetko sledoval.

 

Čo sa týka zápasu, mali sme problémy so zranenými hráčmi. Zostavu sme lepili, obaja útočníci Pavelka i Naumov mali pred zápasom zdravotné problémy. Chýbali nám nositelia ofenzívnej sily ako Vyskočil a Gašparík. Prvý mal antibiotiká, Gašparík dostal v Turecku proti Klužu šlapák. Už trénuje, nechceli sme však riskovať jeho zranenie.

ŠUPA technika
reklama


Jihlava je veľmi solídny tím, vyhrala tento rok Tipsport ligu, porazila niekoľko prvoligistov. Chcú ísť do najvyššej súťaže. Ukázalo sa, že sme mali trochu problém pri prechode z umelej trávy na trávnik, ktorý je teraz vyšší aj ako terén, na aký sme boli zvyknutí v Turecku.


Videli sme futbal so solídnymi pasážmi. Chceli sme streliť gól, napokon sa nám to nepodarilo. Udržali sme však čisté konto. Samozrejme, vieme, čo treba vylepšovať. Ďalej chceme pracovať na pozitívach a eliminovať negatíva.


Mužstvo sa nanovo tvorí najmä v útočnej fáze. Niektorí hráči sa potrebujú zoznámiť s trnavským prostredím. Na Schranzovi bolo vidno, že keď naskočil, chvíľu mu trvalo, kým rozdýchal, že vlastne hrá za Spartak a pred takou solídnou návštevou.


Pochváliť chcem mladého Djibyho Ba, ktorý odohral veľmi dobrý zápas. Po svojom príchode bol platný. Cítime však, že v strede obrany máme problém. Kaufman by mal v pondelok podpísať hosťovanie do konca sezóny s opciou. Verím, že bude pre nás prínosom. Je to kvalitný futbalista.


Potešil ma Čvirik, ktorý odohral veľmi dobrý zápas. Verím, že brankári Raška – Kamenár a stopérska dvojica Čvirik – Kaufman nás budú držať."

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama